Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Konkrétan milyen jól fizető...

Konkrétan milyen jól fizető állások vannak amikhez nem kell 5-6éves egyetem?

Figyelt kérdés
a jól fizető állás alatt min.200ezer havi fizetésre gondolok kezdőként(tudom kevés ilyen van de azért próbáljuk meg).jöhet olyan amihez szakma kell vagy 2-3éves fősuli-egyetem.Külföldi munkát ne írjatok!beszólogató hszt.nem kérek!
2013. nov. 16. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

2.képzés az max felsőfokú szakképzés lehet, nem hiszem,hogy van ilyen, alapképzés önmagában meg nem elég, sok szakmában.

Max ha valami jó ötleted van,és mellesleg tőkéd és vállalkozol.

Régi mondáde nagy igazság az, hogy sz.rból nem lehet várat építeni.

2013. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

légi forgalomirányító

[link]

2013. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3 éves fősulik nincsenek már, az alapkézés 3,5 év minimum. Ez mondjuk elég egy értelmesebb szakos közgazdász képzésre. Amiből csak akkor lesz jól fizető állásod ha bizonyos dolgokra végig odafigyelsz suli alatt.

Hogy "szakmával" mennyit lehet keresni, azt nehéz megállapítani, de ennyi bevétele szerintem egy Budapesten dolgozó víz/villany/gáz szerelőnek simán van, ha jól dolgozik és vannak ügyfelei. Azok meg biztosan vannak mert hiány van ilyen emberből.

És akkor még ott vannak az ún. nyelvtudást igénylő állások. Ha különlegesebb nyelvet beszélsz, még ennél többel is számolhatsz. Ezekhez általában nem kell fősuli, egyetem, szakma.

2013. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy végzettségem, ami nem ér semmit.

Viszont teljesen más területen dolgozom: Szoftverfejlesztő vagyok. Mindig érdekelt, gyerekkoromban, itthon tanultam meg.


Ja és jól fizet. Nagyon jól. De ehhez rengeteg tapasztalat és autodidakta tanulás kellett nekem. Iszonyat sok munka. Mint ahogyan minden területhez sok erőfeszítés kell.


Ahogyan az előttem szóló is mondta: Szarból nem lehet várat építeni.

2013. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!