Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan törjek a csúcsig?...

Hogyan törjek a csúcsig? Hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
3 éve itthon ülök a hülye szobámban és nyári szezonmunkákból meg alkalmi melóból élek. közbe rossz nézni hogy nálam pár évvel idősebb ismerőseim már pesten kávézókat nyitnak stb. jó nyílván nem mindenki de én is szeretnék ebbe a rétegbe tartozni. de munkát sem találok. ausztriába szoktam telente kijárni de idén a 600adik email után is kilátástalan:)nem hogy a csúcsig nem tudom hogyan vezet az út ?? egyelőre a munka találáshoz hogyan vezet?? itthon nem fogok elmenni hosszútávon sehova(megkövezhettek) de felesleges. 100ezer ft-ból nem tudok semmihez se kezdeni!és már 23 éves vagyok minden nap szomorkodok és depresszióskodok sírdogálok mert nem sikerül jó útra terelni az életem.felkelek melót keresek és nézek ki a fejemből.se barátok se család se semmi és már nagyon nem bírom..ti hogy csinálnátok?? mit csinálnátok másképp?
2013. nov. 13. 22:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Becsülöm is az ilyen embert,de ausztriában a legutolsó munkával is jól lehet keresni csak rettentő nehéz ismeretség hiányában jót kifogni.szerinted miért vágyok ennyire a jó létre a sikerre a nagy pénzre?? velem egykorú ismerőseim javának sikerült kimennie.1-2 év alatt már feltudnak mutatni olyan pénzeket és dolgokat amikre itthon 10 év alatt se lenne esély.egyeértek azzal hogy lépésről lépésre csak elkezdeni nagyon nehéz.mosogattam kint tavaly is tavaly elött is hát azt nem kívánom senkinek...hiába a sok pénz az egy borzalom..szóval nehéz megtalálni a jót
2013. nov. 14. 18:57
 12/14 anonim ***** válasza:

Tudsz egyáltalán németül? Tanulj meg minél magasabb szinten és máris értékesebb vagy a munkaerőpiacon!


Másrészt ésszel kell költeni akkor is, ha van miből. Mert bármekkora bevételt el lehet tapsolni rövid idő alatt.

2013. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
.
2013. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
persze a némettel elvagyok. el nem adnak.költeni kell de okosan!!
2013. nov. 15. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!