Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kecskeméti Merci gyárban...

Kecskeméti Merci gyárban (avagy a Daimler nél) milyen vezetői pozíciók után adnak céges autót?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, diplomámmal jelentkeznék oda fejlesztés / gyártervezés munkakörre. Jól megy a német és angol, és imádom a CLA kat, ezért szeretnék oda menni. Tudja valaki, hogy milyen vezetői pozíciók után / hány éves munkaviszony stb. után adnak céges autót, vagy vmi céges kedvezményt egy CLA vásárlására? Köszönöm a kompetens válaszokat!

2013. okt. 28. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem pont a fenti kettő cégnél de egy másik német autógyárról tudok nyilatkozni. Minimum 5 év ott töltött munkaviszony és legalább 2 évig 30-50 -nél több beosztott után, de még akkor se adnak biztosra csak lehet pályázni céges autóra. CLA kaliberű kocsit 10év ott töltött munkaviszony és olyan sok beosztott után adnak hogy azt már nem hozták nyilvánosságra.

(anyanyelvű (C2) nyelvvizsga angolból és németből nem árt ha van)


Ha nem teljesen céges autót akarsz hanem csak kedvezményt mindenhol van éves juttatási csomag ami egy meghatározott összeg és nagyon sok mindentől függ a mértéke.

2013. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Büszke vagyok a kecskeméti Mercedes teljesítményére! Stuttgartban (Untertürkheim) is voltam, és azt kell mondjam: Le a kalappal a kecskemétiek előtt!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=fQB..

2013. dec. 12. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó látni,hogy Te is agymosott vagy :P
2014. okt. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Magasabb pozíciónál. Nem mindenhol könnyű feljutni.


Ha jól tudom S5 a legkisebb (lehet a külsősők s6-osok, nem vagyok benne biztos), S3-as se biztos hogy kap még autót.

2015. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
e* nem s :D elírtam :)
2015. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!