Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság protekció nélkül...

Manapság protekció nélkül lehet normális munkát találni?

Figyelt kérdés
Nyár óta munkanélküli vagyok, rengeteg helyre pályáztam, a többség vissza se jelzett semmit...
2009. nov. 12. 10:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hát sajnos azok az idők már lejártak:D, de lehet kapni munkát csak ami jobban fizető volna azokra nem nagyon
2009. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
persze, hogy lehet, csak legyen referenciád és tudásod tapasztalatod. ha php programozó, webfejlesztő vagy, akkor az én melóhelyemen lenne is egy hely. alig találunk rá vkit.
2009. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Lehet elvétve, de persze mint az élet minden területén: végig kell járnod a szamárlétrát. Rögtön vezetőpozícióba csak összeköttetések alapján lehet kerülni.
2009. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10:55 - Pályakezdőt illetve nőt is alkalmaznátok erre a posztra?
2009. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jó szakember vagy, aki tisztességesen végzi a munkáját, akkor lehet.
2009. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

mi most vettünk fel embert újsághírdetéssel, szóval szerintem lehet.


persze baromira nem mindegy, hogy milyen képzettséged van.

2009. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen, a probléma ott van, hogy PÁLYAKEZDŐ nő vagyok. Minden hirdetés úgy kezdődik, hogy minimum 3-5 év szakmai tapasztalat... Csak nem tudom, hogy azt így hogy lehet megszerezni...


Dehogy akarok én vezetői állást! Gimnáziumi érettségim van, jelenleg államvizsga előtt állok sajnos bölcsészkaron... Életem legnagyobb tévedése volt ez az egyetem. :(


Bármilyen olyan munkának örülnék, ami azért érettségit igényel (tehát nem konyhai kisegítő, árufeltöltő, stb.), mint pl. irodai asszisztens, adminisztátor, stb. A semminél a minimálbér is jobb lenne, annak is örülnék. Nem akarom, hogy a létfenntartás terhe csak a páromra háruljon, ki akarom venni mielőbb a részem a pénzkeresésből. :(

2009. nov. 12. 13:02
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem hiszek benne. Magyarországon szinte lehetetlen. Az egyetemek telítettek a képzett emberkék már munkanélküi segélyért állnak kb. sorba, ügyvédkedés is főleg úgy megy,ha van háttérember,aki egyengeti az utat.
2010. okt. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Július óta megvannak a diplomáim, a helyzet ugyanúgy kilátástalan, sőt, hogy úgy mondjam, még rosszabb... :(
2010. okt. 19. 12:28
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Ne add fel, lehet, de tényleg nagyon nehéz, annak idején én is így voltam vele és másokat is ismerek akik fél évig egy évig kerestek munkát. Jelentkezz mindenfelé és egyszer biztos összejön, sok kitartást kívánok.
2010. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!