Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha hét év után felmondok,...

Ha hét év után felmondok, kaphatok valami állami segélyt amíg új munkahelyet találok?

Figyelt kérdés
Hét éve nincs fizetésemelés, betegszabadság nincs, vagy kiveszi az ember, vagy kirúgják. Úgy beszélnek velünk, mint az állatokkal, szivatnak a túlórákkal, elég volt. Ha felmondok, kapok segélyt?
2013. okt. 17. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 90 napra kapsz.
2013. okt. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg akkor már jár végkielégítés is.
2013. okt. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is a 90 napot hallottam, csak nem tudom, hogy munkavállalói felmondásnál is van-e.

Végkielégítés akkor van, ha ők küldenek el. De a szemembe mondta az igazgató, hogy talál ő indokot a rendkívüli felmondásra, aztán pereljem be, ha akarom... Szóval csak az működik, hogy én adom be a felmondást, sajnos.

2013. okt. 17. 08:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, már akkor is jár, ha a munkavállaló mond fel.
2013. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!