Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a fizetésed és melyik...

Mennyi a fizetésed és melyik városban és mit dolgozol?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 16:19
 81/92 anonim ***** válasza:
Könyveltem már pár kisboltnak, soproninak is. Egyik se adott 600 ezres béreket, de annyi bevétele volt, hogy csődbe is ment volna. Bécsbe is az 1100-1200 eurós bérek az átlagosak.
2013. okt. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..



ó te kis pályaválasztás előtt álló álmodozó lurkó :)

2013. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


hirtelen átcsapott cégtulajdonos üzletemberből medikusba

2013. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 anonim ***** válasza:
:D:D Ellie Goulding-tól kérném a BUUUUUUUUUURN-t Flector 67-nek :DDDDDDDDDD
2013. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 anonim ***** válasza:
Gattyánnak a havi 1 milliárd egy kicsit (nagyon) erős túlzás, év végére +1,5 milliárd $ felett járna. Főleg, hogy most a chatturbate veszi át a piacvezetői pozíciót amit a docler menedzsmentje teljesen rosszul reagál le. Gattyánról meg annyit, hogy egy szerencsés ember, a livejasminon kívüli összes próbálkozása mínuszos vagy szinte nullszaldós hozamba van.
2013. okt. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 anonim ***** válasza:

Visszatérve az alapkérdésre:


Tatabánya, gazdasági ügyintéző, 27 év folyamatos munkaviszony, bruttó 137.000 Ft.

2013. okt. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/92 anonim ***** válasza:

Azért érdekes, hogy olyan valakit találtok be, aki legalább a nickjét vállalta. Nem értem miért nem hiszitek el, hogy cégvezető? (A nem tökéletes helyesírás nem lehet érv - cégvezetőként nem feltétel a tökéletes helyesírás).


Azt sem értem miért gondoljátok, hogy azért, mert valaki megkérdezi, hogy mennyi egy nem rezidens orvos fizetése, abból arra következtettek, hogy ő egy pályaválasztás előtt járó valaki, aki gondolkodik az orvos szakmán. Simán lehet, hogy pl egy orvosnak akar állást ajánlani.


A 4.5 milliós csóka akár túlzás is lehet, de mint említettem korábban azért nem lehetetlen.


Persze értem én, könnyebb a sikerest lehazugozni. Nem kell azzal szembesülni, hogy másoknak - akár rossz helyesírással - sikerült, míg nektek nem. Kognitív disszonancia. Így véditek magatokat. Persze ettől még a valóságról alkotott képetek torz, de legalább nem érzitek szarul magatokat.


Ui:

Nem, nem azt akarom mondani, hogy biztos, hogy a Flektor gyerek valódi, komoly cégbirodalommal a háta mögött. Azt sem, hogy valami ide írogató soproni cégvezető 4.5 milliót keres. Csak azt mondom, hogy nem tudhatjuk, mert valódi információnk nincs róla. Feltételezések alapján védeni vagy támadni egy álláspontot meg botorság.

2013. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 anonim ***** válasza:

Flector vicces gyerek , egyik hozzászólásában két cége van, de én kapásból háromra emlékszem amit már bevállalt, pedig nem is gyakran olvasom a gyik-ot.

Amiket én eddig láttam itt eddig:

1.Kiskereskedelmei üzletek , ha jól rémlik 10+ üzlet(19 rémlik)

2.Gyógyszeripar. Kutatás, fejlesztés, előállítás minden megy nála. "30millió sokszorosát hozza évente", számára ez a dolog.

3. Mezőgazdaság. Hát ha jól rémlik , ezzel kapcsolatban, a legnagyobb szám amit tőle láttam eddig: 1600 ha családi vállalkozásban


Illetve természetesen konkrétan medikusnak is állította már ki magát.

Vagyonát örökölte, 2007-8 óta az alapkezelőknél is ott van.

Ja meg szeret f1-t játszani.

Összvagyonát nem láttam még ő mennyire becsüli, de arra emlékszem,hogy reméli,hogy pár év múlva eléri az 1milliárdot.

Amiket én eddig olvastam tőle, az már rég túlszárnyalta:)


Teljesen mindegy,hogy pontosan ezekből mi mennyire igaz, vagy túlzó, komolytalan kissé.

Nem az állításai , teszik komolytalanná, hanem ahogy ezeket tálalja.

2013. okt. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/92 anonim ***** válasza:
# 87 és akkor miért írja oda, hogy medikus vagyok. Nem tudsz olvasni?
2013. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim válasza:
# 87 Te is vicces gyerek vagy. Attól mert bevállalt egy krikszkraksz nicknevet most ő hitelesebb mint bárki más? Mellesleg nem orvost akar alkalmazni, hanem odaírja, hogy egy medikus, másik kérdésnél meg már agrármérnök, szóval ha internetes jöttment cégtulajdonosnak nem hisz valaki akkor az inkább józan ész, nem pedig irigység, aki meg hisz neki az hiszékeny és buta is egy cseppet, vagy az a tipikus mindenkinek benyalunk ember.:) Mellesleg nem hurrogom le a sikerét, mivel te se tudod, hogy én milyen sikeres vagyok.;) A milliárdosok nem itt fognak vergődni a gyk-n, van az a jó közmondás, hogy az okos ember azt is letagadja, amije van, a hülye meg azzal is dicsekszik, amije nincs. Emberünknél úgy látszik az utóbbi az érvényes.
2013. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!