Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a fizetésed és melyik...

Mennyi a fizetésed és melyik városban és mit dolgozol?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 16:19
 41/92 anonim ***** válasza:
Engem nem fusztrál ha valaki többet keres, a programozóba se kötöttem bele, viszont a gyerekes fogalmazású milliókat kereső csúcsvezető emberen minden épp eszű embernek fenn akadt a szeme mint láthatod, sajnos te nem tartozol közéjük, gondolom a munkád is ehhez méltóan felelősségteljes és megfizetett, ezért emberkedsz itt egy kicsit, hogy jobban érezd magad.:)
2013. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 Flector 67 ***** válasza:
25%

2 cégem van. Persze a napi teendőkben már nem nagyon veszek részt.

Mellesleg van ismerősöm aki akcentussal beszél, sőt gyakran helytelenül is ír magyarul. Német gyártulajdonos pár millió euróval. Bár most már kételkedem benne...:)

2013. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
12%
Növeld csak a netes péniszed engem nem zavar, ennyi örömöd lehet az életben neked is.:)
2013. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 Flector 67 ***** válasza:
10%

Nem növelem. Nem írtam jövedelmet. Nem is írom le, még a végén felhúznád magad. Vagy ami még rosszabb nem hinnéd el. Nem bírnám ki, ha az interneten névtelenül írogató, irigy frusztrált valaki nem hinné el, amit elértem:)

Ja ez irónia volt, marhán nem érdekel mit hiszel. :) Na további jó puffogást. Hali.

2013. okt. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim válasza:
Hát annak a két cégnek már rég csődbe kellett volna mennie, ha ilyen vezető van az élén, hogy ennyit nem ismer fel, hogy ki hazudik. Pedig könnyű hazugságokról van szó, és a egyik tag be is vallotta, és azt is simán bevetted.(a 60 millás) Téged már rég össze vissza becsaptak volna. Tapasztalatból beszélek.
2013. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 anonim ***** válasza:
Jaj de szánalmas vagy istenem, nekem legalább van jó munkám nem frusztráltan csapkodom a billentyűzetet egész nap a munkanálküli unalmamban mint te.:DDDDDDDDDDD
2013. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 anonim ***** válasza:
Írd be a 2 cég nevét és megnézzük ecegjegyzek-ben, te se várhatod el, hogy mindent elhiggyünk amit a neten ír valaki, az nagyon balfa$zság lenne. ;)
2013. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 anonim ***** válasza:
Úgyse fogja beírni, sőt már semmit se fog írni, mert tudja, hogy veszve van a dolog.:PPP
2013. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 Flector 67 ***** válasza:

Azért, hogy megtudjátok a nevem?:)

Mondom nem hat meg, ha nem hiszitek el.

Mellesleg ne féltsetek, nem fogunk csődbe menni:)

2013. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 Flector 67 ***** válasza:
Mellesleg linkeljétek már be, hogy írtam, hogy elhiszem, hogy a válaszoló 60 milliót keres. Én magam is megnézném:)
2013. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!