Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy állásra jelentkezésnél...

Egy állásra jelentkezésnél számít a facebookos adatlapom és hogy azon milyen képek vannak?

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 15:01
 1/6 anonim válasza:
100%
ha én dönteném el h kit vegyek fel, nálam bizony számítana! ...és szerintem ezzel nem vagyok egyedül... Tehát, számít!
2013. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Manapság a munkákra jelentkezőknek meg szokták nézni a facebookját is... nemcsak a képeket, hanem azt is, miket oszt meg, milyen csoportnak a tagjai...


Nagyon sok munkahelyen figyelembe veszik.

2013. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én szinte nem is használom a facebookomat. Csak van, mert a többieknek is van. Még profilképem sincs. Nem osztok meg semmit. Ez is baj lehet, hogy látják, hogy mennyire nem érdekel a közösségi médium?


Csak egy-két fontosabb adat van kitöltve, hogy lássák, mit tanulok, meg mi érdekel, de semmi más.


Ez alapján nem lehet, hogy azt gondolják, hogy én egy senki vagyok.

2013. okt. 3. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyire nem hinném, hogy belemerülnének, ez nem hiszem, hogy negatívum lenne.
2013. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet akkor, ha olyan jogosultságok vannak beállítva, hogy ha nem ismerősöm, akkor nem lát semmit?
2013. okt. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is úgy van beállítva, hogy csak az ismerőseim látják az oldalam. Ez lehet hátrány?
2013. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!