Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minek kell fizetési igény egy...

Minek kell fizetési igény egy eladó állásra jelentkezésnél?

Figyelt kérdés
Őszintén, örülök ha bármennyi pénz jön belőle, miért tesz fel ilyen kérdést? Ha nem minimált írok, úgyse vesznek fel, vagy ha azt írok, akkor meg a kishitűség a baj, ilyenkor mit csinálnátok?

2013. jún. 14. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért teszi fel, mert a jelentkezők nagy része ezzel gyorsan szűrhető. Nyilván a vállalkozásnak van egy adott kerete erre a pozícióra, amin belül a lehető legalacsonyabb összegért kívánja a legjobb munkaerőt megtalálni. Láttam én már olyan állást, ahol a fizetési igények nettó 100 és 1 millió között szóródtak, és bőven nem a legalja nyert.


Ha irreálisan magasat ír valaki, nyilván nincs miről beszélni. Ha irreálisan alacsonyat, felmerül, hogy miért érné meg ennyiért ott dolgozni a jelentkezőnek. Van másik bevételi forrása is? Ennyire alacsonyra tartja magát? Nem is érdekli a pénz, csak eltöltené az időt valahol? Millió szempont lehet.


Egyébként sajnos még mindig sok helyen hiszik, hogy három forintért minőségi munkát kapnak, elég körülnézni az élelmiszerboltokban, vagy a 3-4*-os szállodák egy részében milyen személyzet dolgozik....

2013. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azert mert azt fogja felvenni, aki a legkevesebbet keri.
2013. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most ez miatt vagyok ki. Tegnap voltam teszten ilyen munkakörbe keresnek embert és képes voltam nettóra 140-et beírni,mikor már 100-al a falnak mennék örömömben.:( Csak a csaj úgy beszélt,mintha milyen jól keresne ott,aki ott van,aztán bevágta,hogy minimálbér.A tesztem minden része jó szerintem meg az önéletrajzom is,bocs,hogy ideoffolok,de szerintetek hibáztam akkorát ezzel a 140-el,hogy emiatt kiszórjanak?:(
2013. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
milyen munkakör? Milyen végzettség kell hozzá?
2013. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!