Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova tovább tűzoltó vagy cnc...

Hova tovább tűzoltó vagy cnc forgácsoló külföld?

Figyelt kérdés
Jelenleg gépi forgácsolónak tanulok utána van lehetőség hogy 3 hónapos tanfolyamon cnc gépkezelő legyek. Esetleg van még lehetőségem tűzoltóságra menni dolgozni. Vagy tanuljak meg tovább? Még persze én is szeretnék külföldön sok pénzt keresni

2013. szept. 27. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
házáruló majom vagy te is.
2013. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Egy három hónapos tanfolyam után nem fogsz külföldi munkát kapni ezen a területen. Oda tapasztalat kell, önálló munkavégzés, programírás, minél több vezérlő ismerete, ezeken gyakorlat, az se mindegy, hogy milyen gyakorlat stb. Na meg a nyelvet is beszélni kell. Ilyeneket is keresnek. Vagy persze meg lehet próbálni, hogy kimégy, csak aztán a befektetett pénzt bukod, mikor hazaküldenek, hogy ez nekik kevés.
2013. szept. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A külföldi munka nem úgy működik hogy elvégzel itthon egy 3 hónapos gyorstalpaló CNC tanfolyamot, ahol lóf..szt se tanítanak meg veled és kinnt tárt karokkal és euró ezreket dobálva rád fogadnak. Kint olyan embert keresnek aki perfekt műszaki nyelvtudással bír(nem angolul, hanem az adott ország nyelvén), önállóan tud munkát végezni és az adott vezérlőn abszolút profi. Vagy kimehetsz géprakónak is amiért nem sokat fizetnek és halálra dolgozhatod magad. Esetleg kur.a szerencsés vagy , de akkor inkább adj fel lottót!
2013. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy egy éves cnc tanfolyamot végeztem el és 1 hónap után hívtak Belgiumba géprakónak. Tehát van lehetőség kimenni de erre nem szabad alapozni. Szerencse kérdése. De nem fognak utánad kapkodni.
2013. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!