Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő CNC-forácsoló...

Pályakezdő CNC-forácsoló Székesfehérvéron hol találna munkát?

Figyelt kérdés
Nemrég fejeztem be egy 6 hónapos CNC-forgácsoló tanfolyamot, székesfehérvári vagyok....hol tudnék elhelyezkedni? Nagyon szeretem ezt a munkát, mindenképpen ezen a téren szeretnék elhelyezkedni, mivel hogy pályakezdőként nem tudok még annyit mint az aki már évek óta ebben dolgozik, így kevesebb fizetéssel is beérném..

2013. szept. 26. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem fél évembe telt mire pesten/környékén találtam, és ez is csak start gomb nyomkodós, azóta is keresek, és azóta sincs jobb alternatíva, kb másfél éve... Sok sikert neked és kitartást az életrajz küldözgetéshez! :)
2013. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia. Amennyiben még aktuális az állás, próbálkozz nálunk Dunaújvárosban.
2013. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! GIGA2003 Kft-t tudom ajánlani, ha aktuális még!
2013. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sza. Alex válasza:

A GIGA 2003 Kft egy szar...

Bele hazudnak a képedbe és fejetlenség is van annál a pici cégnél. De ha 1-2 év tapasztalat kell, zöld gomb nyomogatással el lehet lenni.

2015. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!