Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Londonba menni dolgozni, de...

Londonba menni dolgozni, de melyik munkaközvetítővel?

Figyelt kérdés

Valakinek tapasztalata az alábbi közvetítők valamelyikéről:


www.londonimagyarok.hu

www.tavozzangolosan.hu

www.london-as-ltd.com


Jó és rossz tapasztalat egyaránt jöhet.


2013. szept. 23. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek mindegyike szállásadó, fix munkát egyik sem ad. Legegyszerűbb, ha mindent magad intézel. Ha tudsz angolul, nem olyan nehéz. Ha meg nem tudsz, maradj otthon.
2013. szept. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt gondolom nem te fogod eldönteni, hogy megyek vagy maradok. Tapasztalatot kértem a munkaközvetítőkről és nem egy nagyképű megnyilvánulást egy külföldön dolgozó bunkó magyartól.
2013. szept. 23. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen stílussal azt hiszem nem sokáig húzod külföldön. Én mindössze egy megjegyzést tettem, több év tapasztalatával a hátam mögött. Láttam én már nagy mellénnyel, hasonló stílussal érkezőket, mit mondjak, egyikük sem húzta sokáig. De nekem mindegy, ott cseszed el az életed, ahol akarod.
2013. szept. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz, rohadt hasznos voltál.:D
2013. szept. 23. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezek nem adnak állást és szállást is drágábban mint amit magadtól találnál.

Gyere ki, foglalj otthonról egy hostelt, onnan bérelj egy szobát (London~tömegszállás), majd keress állást. Szoba bérlésnél vagy mond hogy már dolgozol, vagy nem fogsz kapni, mert nem adják ki.

Amúgy hamar rá fogsz jönni hogy rohadtul nem éri meg minimálbéres melóból itt vegetálni Európa legdrágább metropoliszában, ez nem a riviéra hogy legalább az idő jó. Bár ha nettó 1700~2500 lesz a fizetésed, mert olyan a szakmád és felsőfokú az angolod akkor no problem.

2013. szept. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Angliát nekem nem kell bemutatni, dolgoztam már ott. A kérdésben említett 3 irodával kapcsolatban lennék kíváncsi tapasztalatokra még mindig.
2013. szept. 24. 09:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha dolgoztál már Angliában..akkor tisztában kellene lenned mindazzal ami ott folyik.


A munkaközvetítők jó része kamu, átvág.

Londonban még a saját fajtádban (Magyarban) sem bízhatsz meg, mert simán átb-asznak.


Ha ennyire okoska vagy, ne tegyél fel kérdést, mert le OFF-olsz mindenkit.


Én saját erőmből mentem ki.

Tőkével 3 hónapig finanszíroztam a kinti életem. Közben munkakeresés és mi egymás. Elhivatott voltam, és nem adtam alább az elképzelésemből. Kvázi nem lettem mosogató.


Ahogy mindenkinek, neked is ezt ajánlom..legalábbis ha van vér a puc-ádban egyedül is eltudod intézni. Ha mindig másra voltál utalva, akkor nem ajánlom..mert ráb-@szol.


" egy tapasztalt Angliai "

2013. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én biztos nem fogok odakint 3 hónapig munka után kajtatni. Egy jó 500,000 Ft biztos kellene, hogy munka nélkül addig kint tudjak élni. Egy hónapra elegendő pénzzel fogok kimenni és igen én elvállalom a mosogatói munkát is, mert az is munka és kezdetnek nagyon jó.


Az ilyen Angliában kikötött, megkeseredett, nagyképű magyar dolgozók véleménye meg köszönöm nem érdekel.

2013. szept. 25. 17:14
 9/10 anonim ***** válasza:

A munkaközvetítőket nem ismerem, én is magamtól jöttem ki. Nekem másfél hónapomba telt mosogatói állást találni. De ha egyből rácuppansz a mosogatói állásokra, akkor is beletelik egy kis időbe, míg megcsinálod a tanfolyamot, elmész próba műszakra, és utána hívnak, vagy nem.

500 forinttal én nem jönnék ki. És nyelvtudás nélkül sem, mert a mosogatói állásba is kötelező volt a nyelvtudás. Aki nem tudott angolul, azt elzavarta az ügynökség.

2013. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Alap angol mindenhol kötelező tudom. Azt a korrekt magyar közvetítőirodák írják is és elzavarják ők is azokat, akik nem felelnek meg a feltételeknek.
2013. szept. 26. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!