Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba munkaközvetítővel?

Londonba munkaközvetítővel?

Figyelt kérdés
Van aki tud ajánlani egy jó munkaközvetítőt Londonba? Szeretném megpróbálni kiutazni és munkát találni, de szeretnék biztosra menni. Esetleg tapasztalatokat tudnátok írni, esetleg javaslatokat? A tavozzangolosan oldalról tudtok valamit? Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2013. febr. 23. 22:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amit kifelejtettem, hogy mindenképpen közvetítőt keresek, sajnos nincs jó tapasztalatom abból, hogy egymagam a nagyvilágnak.. Egyszer már megpróbáltam és túl hamar elfogyott a pénzem, a melót nehezen találtam, abból is csak part time jutott, így az idő alatt idegeskedés és fogyó pénz elvette a kedvem és hazajöttem... Most szeretnék okosabban nekifutni. Egyébként angollal semmi probléma.
2013. febr. 23. 22:22
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el, a magyar minimálbéreseknek jobb életük van, mint a londoniaknak. Magyarországon minimálbérből szűkösen, de meg lehet élni. Londonban nem lehet.
2013. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de szerintem ez nem igazán közelíti meg a valóságot. Nem mindegy, hogy 70ezer ft-ot kapok a hónap végén kézbe, vagy ~300ezret. Tudom, tudom drágább a szállás és a közlekedés, de szerintem még így is többet lehet spórolni. 70 ezerből itthon nem igazán hinném hogy spórolni lehetne.
2013. febr. 23. 22:39
 4/11 A kérdező kommentje:
Mint említettem, éltem már kint és heti 3 nap munkával fizetni tudtam egy szép szobát, az oyster kártyámon is fel volt töltve az egyenleg, és enni is volt pénzem. Ez 3 napi munka, napi 6,5 óra. Így nem tudtam spórolni, viszont ha sikerülne 5 nap, naponta 8 órát dolgoznom, akkor simán ment volna a dolog.
2013. febr. 23. 22:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Bár én már jó ideje nem élek Londonban (vidékre költöztem) de ha angol munkaközvetítők érdekelnek akkor csak annyit kell tenned hogy kirepülsz Londonba, és az önéletrajzaiddal bemész minden ügynökséghez. Szinte egymás mellett vannak az ügynökségek. Be mehetsz a lakóhelyedhez közel a job centre-be is, ott is tudsz munkát nézni..
2013. febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Magyarországon minimálbérből szűkösen, de meg lehet élni. Londonban nem lehet."


Ez így pont fordítva igaz. Sőt ha Londont lecseréljük egy kisebb várossal, akkor még a szűkösen szót is törölhetjük.

2013. febr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ne haragudj kedves 42%-os valaszado, de eltel te mar Londonban?

Ha igen mennyit kerestel es hol laktal?

/Csak kivancsisag/

2013. febr. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ha jó az angolod,hagyd a munkaközvetítőket.intézz magadnak egy szobát mire méssz,és keress magadnak munkát,hisz az angoloddal nincs gond.mi már 4 éve kint vagyunk lassan a feleségemmel,és minimálból is szêpen ki lwhet jönni.(már nem annyit keresünk)
2013. febr. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Attil Eng kerlek vedd figyelembe az elso kommentet. Megprobaltam mar ugy es nem jott be. 19 evesen voltam kint es egyedul, a magany es a sok idegeskedes felemesztett. Most 21 vagyok, nem egyedul megyek ki ezuttal es munkat se akarom a szerencsere bizni. Igazabol mixer/bartender szakmam is van, azzal szerintem eleg jol el tudok majd helyezkedni, de amig olyan melot nem talalok, kelleni fog valami:)
2013. febr. 24. 11:32
 10/11 anonim válasza:

Engem is igazabol erdekelne a kerdes?

Megis ha jo az angolod, hogy erdemes allast keresni?

Gumtree-n, vagy egyeb allas hirdeto portalokon?

Nekem van egy felsofokum angolbol, amit 2 eve szereztem.

Bar a tudasom kisse kopott, de en sem tudom, hogy milyen allast es hogy? hol? keressek?

En most fogok marciusba kiutazni es keresgelni!


Aki kint van es van javaslata, tapasztalata ezzel kapcsolatban irjon!

2013. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!