Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesti pályakezdő diplomáso...

Budapesti pályakezdő diplomások, ti mennyi idő alatt találtatok munkát?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És még ott van a rengeteg szakirány is, kontrolling, logisztika se mondható olyan rossznak, ezeket akár kevésbé elismert közgáz szakokon is tanítják pl. kereskedelem és marketing. Persze hogyne, Dunát lehet vele rekeszteni csak fogalmad sincs róla menyi irányban lehet elindulni vele.
2013. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miert nagykepuseg? Zarovizsga elott beadtam par helyre az oneletrajzomat. Zarovizsga utan elmentem ceghez 3 interjura, egyik helyre felvettek. #2 voltam...
2013. szept. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen diplomád van. Én ELTE-BTK-n diplomáztam (2009)... munkanélküli vagyok. Eddig betanított munkát végeztem, most pedig egy OKJ képzés keretében kitanultam valami piacképesebb szakmát.
2013. okt. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát én azokat se tudom sajnálni akik bölcsésznek mennek és utána sírnak, ezzel van tele minden, hogy lehetetlen vele elhelyezkedni.
2013. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!