Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meddig varnatok valaszra?

Meddig varnatok valaszra?

Figyelt kérdés

Kb 3 honapja jelentkeztem egy allasra. 1,5 honap utan hivtak be interjura. Interju szerintem jol sikerult.(nem kezdo pozicio,nem elso allasinterjum volt)Interju vegen azzal biztattak hogy 1 heten belul jelentkeznek. Nem jelentkeztek igy 2 het utan felhivtam oket es azt a valszt kaptam,hogy meg nem toltotottek be a poziciot mivel a szabadsagolasok miatt nem tudtak a donteshozok osszeulni es dontest hozni.1-2 heten belul valaszolnak.

Lassan ez a 2 het lejar. Most nem merik megmondani hogy nem en vagyok a megfelelo vagy tenyleg van hogy honapokat ulnek a dontesen a cegek?Ti meddig varnatok az en helyemben?


2013. aug. 27. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Várni semmiképp,keresgélnék tovább.


De elpfordul az ilyen nálunk is,legutóbb mérnökségről ment el egyik kolléga május elején,meg is hirdették a helyét,és most augusztus közepére sikerült felvenni valakit,eddig ült rajta a hr, a leendő közvetlen főnök,aztán a külföldi hr-es és nagyfőnök.

Ráértek,mert a másik 4 megcsinálta a munkáját,csak már zúgolódtak.

De igy is 3 havi bér spóroltak az időhúzással.

2013. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Addig nyugodtan keresgélj tovább, nem érdemes egy konkrét állásra várni. Lehet, hogy tényleg ennyire elhúzódik ha interjúra is csak 1,5 hónap után hívtak, de lehet hogy más választanak.
2013. aug. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést, ha úgy döntesz, hogy még vársz, akkor mi történik? És ha nem?

Várni soha nem érdemes egyik cégre sem, amíg alá nem írtátok a munkaszerződést, bármit ígérhetnek. Keress tovább.

Egyébként én jártam úgy, hogy júliusban voltam állásinterjún, és októbertől vettek fel. Multinál simán előfordulhat. De persze ott is az volt, hogy volt aki csinálta a munkát, csak már nem nagyon bírt 2 helyett dolgozni. De azért húzták, amíg lehetett.

Egyébként meg ne hívogasd a céget, nem vet rád jó fényt.

2013. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!