Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Válaszoljak a nemleges válaszr...

Válaszoljak a nemleges válaszra állásinterjú ügyben?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy állásra. Elmentem az első fordulóra, közölték, hogy, ha sikerült, akkor szólnak, hogy mehetek a második fordulóra.

E-mailban jött a válasz, hogy "most" nem választottak ki és, hogy szerintük ez a munka "most" nem passzol 100%-osan hozzám.

A "most"-ot csak azért emeltem ki, mert így írták.

A kérdésem, hogy egy ilyen nemleges válaszra válaszoljak? És, ha igen, akkor mit, mert nekem ahhoz lenne kedvem, hogy megírom nekik, hogy nekem "MOST" kellett volna munka, és vajon mit kell tennem, hogy a "MOST nem passzol" passzoljon.

Amúgy nem teljesen komoly a kérdés, ez egy sima visszautasítás, amire nincs nagy kedvem válaszolni, de ez a sajnálkozó stílus, amibe írtak... meg amúgy is mit válaszoljak egy ilyenre? köszönöm? mit köszönjek?


2012. dec. 30. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kell válaszolnod rá.
2012. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyenkor az ember legszívesebben elküldené őket melegebb éghajlatra, de inkább ne írj semmit. Sajnos örülni kell, hogy egyáltalán válaszoltak.
2012. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen rendes tölük hogy válaszoltak. De neked nem kell erre semmit írnod.
2012. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha valami karrierportálon keresztül jelentkeztél, ott úgyis egy automatikusan küldött levelet kaptál, amit Kovács29 Krisztina huszonéves HR-gyakornok az első napján generált, amikor mutatták neki, hogy működik ez a funkció.


Én pár napja kaptam hasonlót, holott szeptember eleje óta dolgozom a mostani helyemen és augusztus elején pályáztam utoljára.

2012. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem automata karrierportál volt, hanem már konkrét cég. Szerintem a leányzó, aki írta, még nem volt benne gyakorlata és elég sajnálkozósra írta. Mindegy, csak felcseszték az agyam. Dec. 24-én a vodafone küldött felszólító levelet, 30.-án meg a munkával kapcsolatban, hogy nem vesznek fel...


Amúgy nem írtam vissza végül...

Azért köszönöm!

Ha nem válaszoltatok volna ilyen gyorsan lehet még írtam volna neki aznap este :)

2013. jan. 3. 22:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!