Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan zajlik egy au pair...

Hogyan zajlik egy au pair allasinterju?

Figyelt kérdés
Miket szoktak kerdezni? mire kellene felkeszulnom h alkalmasnak tallajanak a feladatra? Tapasztalatom sajnos meg nincs.

2012. dec. 27. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Személyesen, telefonon?

Én telefonon beszéltem a családdal, eléggé örültek, hogy legalább megértem, amit kérdeztek. Viszont, miután kiutaztam, kiderült, hogy én nem vagyok velük elégedett.

Szóval én azt javaslom, hogy miután ők kifaggattak téged, te is készülj kérdésekkel. Még jó is, ha érdeklődőnek tűnsz.

Konkrétan a napirendedet kérdezd meg, mi lesz a feladatod, hogyan jutsz el a nyelviskolába. Mikor kapsz szabadnapot, fogadhatod-e a barátaidat, ilyesmiket.

Esetleg ha már volt au-pair-jük kérd el az elérhetőségét, jó őt is kifaggatni.

Kint már személyes interjún is voltam, az inkább egy valós állásinterjúra hasonlított. Megkérdezte, hogy mit csináltam az előző helyemen, milyen tapasztalataim vannak a gyerekekkel. Ezt nyugodtan fel lehet nagyítani, hiszen biztos van a családotokban kisgyerek. Mellesleg az au-pairtől nem is várnak el túl nagy tapasztalatot, pont azért olyan olcsó, mert nem szakképzett.

2012. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!