Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közjegyző irodába keresnek...

Közjegyző irodába keresnek adminisztrátort magas szintű számítógépes ismerettel. Mit takar ez, mit jelent konkrétabban a magas szintű?

Figyelt kérdés

Ennyi van megadva, én viszont nem igazán tudom, mit takar ez.

5 évig tanultam informatikát szakközépben (meg persze előtt általánosban), ebből érettségiztem, aztán szakmai vizsgán mégegyszer vizsgáztam belőle. Access, Word, Excel, PowerPoint... Ez szerintetek elég? :S


2013. aug. 10. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég.

Word, excel- szerintem ez lesz a fontos. Szerintem azért írhatták bele a magas szintű feltételt, mert már az is azt állítja magáról, hogy tudja kezelni a számítógépet, aki látott már valakit az excelt megnyitni. Ezzel egyy korábbi cégnél befürödtünk, ideiglenes munkára kerestünk adatrögzítőket. Annyi volt a feltétel, hogy minimális számítógépes ismereteik legyenek. Az első 3 az első napok után haza lett zavarva, olyan szinten nem tudták az alapokat. Pl számokat kellett felvinni az excelbe, egy nagyobb összegnél rémülten kért a leányzó segítséget, mert amikor beírta a számot, akkor nem jelent meg, hanem csak fura jelek.... kolléganő odament, egy mozdulattal széthúzta az oszlopot, a leányzó meg ámult a varázslat láttán... Aztán kértünk másokat a közvetítőtől.

2013. aug. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú, azért szerencsére nem ilyen szinten vagyok... :D Köszönöm szépen a válaszodat, végülis már elküldtem a jelentkezésemet, aztán lesz, ami lesz. :))
2013. aug. 10. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit akarsz, ehhez képest hozzánk anno felvett a vezetőség egy "számítógépet grafikus" végzettséggel rendelkező lányt, mert prospektusokat és szóróanyagokat kellett szerkeszteni. Amikor egy 5 oldalas kis promóanyaggal már 2 hete molyolt már nem tudtuk elképzelni, hogy mi a lóf**zt csinál, mert tényleg egész nap dolgozott...


Kiderült, hogy a képszerkesztéshez photoshopban úgy vág ki egy ábrát a képből, hogy körbevágja nagyjából kézzel (!!!), majd 20x-os nagyításban elkezdi PIXELENKÉNT kiradírozni az oda nem kellő képrészleteket....


Majd, hogy teljes legyen az öröm amivel elkészült nap végén kép azt elmentette RÉTEGEZÉS MENTES JPG formátumban. Így ha valami nem tetszett a vezetőségnek, akkor gyakorlatilag kezdhette előlről, mert nem tudta pl. levenni a kis gép rajzát az egybeforrasztott JPG-ről.


Természetesen mentése mindig EGY darab volt az aktuális munkáról, nem munkafázisonként egy...

2013. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!