Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Friss diplomásként mennyi...

Friss diplomásként mennyi ideig voltatok munkanélküliek? Hogyan bírtátok?

Figyelt kérdés
Én már egy hónapja az vagyok, de tiszta ideg vagyok. Már kényszeresen rettegek a tapasztalattól, nehogy kérjék. Főleg amikor látom, hogy én vagyok a 324-ik jelentkező ugyanazon munkára.
2013. júl. 20. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem voltam munkanélküli, de hidd el, ez se jobb, elvállaltam az első munkalehetőséget ami adódott és nagyon nem tudom kihasználni azt a tudást amit érzek, hogy bennem van. Néha jobb türelmesnek lenni egy picit, néha pedig jobb elvállalni ami van,mert sokáig nem lesz jobb, csak ezeket a dolgokat az ember nem látja előre. Tudom,hogy nehéz. Légy kitartó. Egy hónap soknak tűnhet, de valójában még nem az.
2013. júl. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
4 évig!
2013. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy percig sem, én suli alatt is dolgoztam már.

. Most sokkal rosszabb a piaci helyzet, valóban kitartás kell hozzá és elszántság!

2013. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
másfél évig, utána leléptem külföldre, most már teljesen jó.
2013. júl. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4 hónapig, de nagyon megviselt, mert az egyetem alatt is végig dolgoztam és rossz volt a semmittevés, nem éreztem magam fontosnak. Szerencsére találtam végül munkát, és most minden jó.
2013. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Két hónappal később álltam munkába, de azt, hogy felvettek már 3 héttel később tudtam.


Azért jó volt 2 hónap pihenés, meg ugye aggódni sem nagyon kellett mert tudtam, hogy szeptembertől menni fog minden a maga útján.

2013. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megtudhatom, kinek kifogásolható a válaszom és miért? :)


(Hacsak nem azzal van probléma, hogy nem voltam munkanélküli, tehát nem engem kérdeztek, fogjam be. Mert szigorúan véve, valóban nem én voltam a megcélzott válaszadói kör. Elnézést)

2013. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja: 1. voltam
2013. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mérnökként végeztem. Az egyik hidraulikával foglalkozó cégnél lett volna egy beszerzői állás, viszont én úgy érzem, hogy tudok programozni, elektronikában is otthon vagyok, így kaphatnék egy jobbat is ahol ezeket a tudásokat felhasználhatom.
2013. júl. 20. 17:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Én tanárként végeztem 12 éve, a következő augusztustól volt állásom, és örültek, hogy elvállalom. Na, most már másképp van, mivel bölcsészkarra ma már minden hülyét felvesznek. Azért szerintem mérnökként, ha beszélsz idegen nyelvet most is el lehet helyezkedni. De pár hónap munkanélküliség sajnos teljesen normális, ne keseredj el.
2013. júl. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!