Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyivel jobb lehetőségek...

Mennyivel jobb lehetőségek várnak rám Kanadában? Továbbá mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Látván az itthoni helyzetet úgy döntöttem, hogy megpróbálnék külföldön érvényesülni. Még két évem van a fősuliból utána szeretnék kimenni. Azoknak a segítségét/tanácsait szeretném kérni akik kint élnek. pl: Mire figyeljek kint? Milyenek a munkáltatók? stb.

Nagyon köszönöm előre is.


2013. júl. 19. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
arra figyelj, hogy először juss ki. mert ez nem az eu hogy csak úgy kimehetsz. ha eléred a megfelelő pontokat, akkor mehetsz, ha nem, nem.
2013. júl. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így van ahogy az előző mondja. Kijutni/munkát vállalni úgy tudsz, ha elérsz egy bizonyos pontot.


Magas ponthoz előny: alacsony életkor, nyelvismeret (angol/francia, mindkettőt tesztelik), hiányszakmai végzettség ÉS szakmai gyakorlat (friss végzettként szakmai tapasztalat nélkül nem esélyes), befektetni való tőke nagysága.


Csak kb írtam, egy korábbi blogon olvastam, tehát ne vedd készpénznek amit írok, inkább csak iránymutatásnak.

2013. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen. A pontrendszert már áttanulmányoztam. Nyelvismeret hála istennek nem lesz probléma.
2013. júl. 19. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ill számíts arra is, hogyha kimész, és kérdezik, hogy honnan jöttél és azt válaszolod rá, hogy Je viens de Hongrie akkor az lesz az első reakció, hogy "Gypsy"?
2013. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ha nincs 3 év szakmai tapasztalatod akkor nem fogsz kijutni mert nem kapsz elég pontot.

Illetve az is számít hogy milyen szakon tanulsz!?

2013. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
gazdálkodás és menedzsment a pszf-en és statisztikus elemzőnek szakosodok
2013. júl. 19. 19:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 19. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!