Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A gyógytornászok miért nem...

A gyógytornászok miért nem kapnak ágy melletti pótlékot?

Figyelt kérdés
Én teljes munkaidőben osztályon dolgozom, több időt töltök a kórteremben, mint az ápolók vagy bárki más, emelem, ültetem, állítom, stb. a beteget, mégsem jár az ágy melletti pótlék. Miért?

#gyógytornász #gyógytorna #ágy melletti pótlék
2013. júl. 2. 21:47
 1/6 eperke20 válasza:
Erről talán a vezetőséget kellene megkérdezned. Mi innét honnét tudjuk?
2013. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha "innét honnét" nem tudod, akkor nem muszáj válaszolni...

Egyébként a vezetőséget hiába kérdezem, tudomásom szerint ez nem csak nálunk van így, hanem általában minden állami intézményben.

2013. júl. 4. 05:39
 3/6 eperke20 válasza:
Itt nem fogsz gy.t-t találni. Felesleges kérdések egyike ez is.
2013. júl. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hátha mégis idetéved valaki. Csak nem én vagyok az egyetlen...
2013. júl. 4. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem gyógytornász vagyok de kórházban dolgozom, nálunk se kapnak semmit, múltkor hallottam, hogy ilyesmiről beszélnek.

2-3 osztályra jut egy gyógytornász és még mindig a leépítésen gondolkoznak, mindenkinek minimum fizetés és maximális kihasználás, nem fognak senkinek pótlékot adni, akinek nem kötelező.

Magánkórházakban ahol van pénz ott lehet, bár a Telki most zárt be, gondolom ott se fizettek sokat, meg olyanokon spóroltak, hogy nem CT-zték meg a betegeket. Nem tudtuk mi szégyelljük magukat helyettük, vagy hogy gondolták...

2013. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 l.lena válasza:

Szia!


Először is eperke20 tökéletesen ostoba vagy, amit itt meg is csillogtattál!


Másodszor: van egy kormányrendelet amely a pótlékok mértékét és adhatóságát szabályozza. [link]

A 17.§ -ban van felsorolva amit keresel. Ennyi van, össz-vissz.

Véleményem szerint nincs felülvizsgálva az, hogy gyakorlatilag kontaktot tekintve ti gyógytornász többet értek a beteghez, mint az ápolók. A kormányrendelet a régi, azon kellene módosítani és belefoglalni a ti tevékenységetekért is plusz pótlékot! Üdv. :)

2015. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!