Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meg lehet oldani a nappali...

Vietinghoff kérdése:

Meg lehet oldani a nappali képzés melletti munkát? Milyen megoldások jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés
Ha fölvesznek, szeptembertől a Rendőrtisztire fogok járni, de szeretnék dolgozni is mellette, mondjuk részmunkaidőben, vagy egyéni tanrenddel.

#munka #pénz #rendőrtiszti #suli melletti munka
2013. máj. 13. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy végeztem egy erős főiskolát, hogy mellette dolgoztam. Ha kellett, két előadás között is elmentem dolgozni. Tizenkét tárgyam volt egy félévben átlagosan, és négyes felett volt az átlagom. Meg lehet oldani.
2013. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Szia, van jó néhány diákszövetkezet Pesten, és vannak olyan munkák, amelyeket simán lehet időzíteni a tanrend mellé.
2013. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Egyéni tanrendet arra, hogy dolgozol nem adnak arra van a levelezős képzés.
2013. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én corvinust végeztem úgy hogy mellette heti 24 órát dolgoztam. nappal vagy suliban voltam, vagy dolgoztam,és éjjelente tanultam. ha nagyon akarod,akkor meg tudod csinálni!
2013. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja csak tudod utolsó a rendőrtisztnin egészségesnek kell maradni, és lehet, hogy egész napi dolgozás, majd éjszakai tanulás életmód után nem lesznek olyan jók az egészségügyi tesztek és nem biztos, hogy meg fogod tudni csinálni jól a fizikai gyakorlatokat!
2013. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy állítottam össze az órarendemet, hogy 3 napra sűrítettem be az órákat, így lett 2 szabad napom egy héten és akkor dolgoztam. Persze ez attól függ, hogy mennyire tudsz variálni az órákkal.

Ha esetleg 1-2 óra miatt nem jött össze, akkor megbeszéltem a tanárral és bemehettem a levelezős vagy az esti órájára. Általában megengedték.

2013. máj. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudok dolgozni, mert rengeteg gyakorlatom van, amikről nem lehet hiányozni, átlagban 9-től du. 4-5-ig vannak.
2013. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!