Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak, sokak szerint...

Mit csináljak, sokak szerint csak elkényeztetett vagyok és nyavalygok?

Figyelt kérdés
Van egy munkám, amit eléggé nehezemre esik csinálni, mert nem szeretem, viszont nagyon durván megfizetik. Ha ez nem lenne, azonnal felmondanék. Csak a pénz miatt csinálom, viszont más munkát nem találnék és nem is vagyok másra alkalmas. De már nem biztos, hogy sokáig bírom, egyre többet és egyre jobban vagyok depressziós emiatt, mert tudom, ha felmondok felkopik az állam, ha maradok, akkor megőrülök. Nincs kiút?
2013. jún. 18. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit dolgozol?

Amúgy mi a hobbid, mit csinálsz kikapcsolódásképp?

2013. jún. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fordító és tolmács vagyok. Nincs túl sok szabadidőm, mert legtöbbször túl fáradt vagyok ahhoz, hogy szabadnak lehessen nevezni - inkább alvásidő.:) Egyébként sokat olvasok, meg nyelveket tanulni hobbiból azért szeretek - meg hegyet mászni, az legalább valódi szabad idő. De kezd monotonná válni az egész.

Azért kérdezted a hobbit, hogy esetleg az lehetne a munkám? :) -Erre elég kevés az esély:)

2013. jún. 18. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! :) Miért nem dolgozol szabadúszóként? Akkor annyit vállalsz csak el, amennyit akarsz.
2013. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy és mennyi ideje csinálod?
2013. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Üdv. a klubban! :D

Szalagmunka 30 éve. Már az agyamra megy, de nem tehetem meg, hogy beleőrüljek.

Megszállottként lottózom, hátha esélyes vagyok egy jobb és lelket derítőbb életre...

2013. jún. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha mocsok jól keresel most, hogy kopna fel az állad később?


Egy csomó pénzt megspórolhatnál a fizetésedből és átképezhetnéd magad, vagy nyugodtan várhatnál fél-1 évet is egy tartalékkal a hátad mögött, hogy új, legalább ilyen jól fizető munkát találj.

2013. jún. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!