Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt, hogy ha...

Miért hiszik azt, hogy ha valaki nem aggódik egyáltalán a pénz miatt, akkor az csak jómódú és elkényeztetett lehet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet simán egy tizenéves pocs is, akit a szülei tartanak el. Amíg van anyu-apu, addig tényleg senki nem aggódik a pénz miatt.
2012. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 KaTriinn válasza:
68%

Azért drága, mert magyarországon már minden csak arról a k*rva kib*szott pénzről szól. És ha esetleg valakinek nincs ilyen gondja, VAGY csak nem panaszkodik minden jöttment embernek akkor azt hiszik, hogy annak nincs semmi problémája. Pedig ez szerintem nagyon nem igy van!

Csak van aki nem panaszkodik és nem azon gondolkodik a nap 24 órájában, hogy úristen mi lesz holnap, hogyan fogok 500ft-ból kenyeret venni.

Elég szomorú sajnos, hogy idáig jutott ez az a sinter ország!


Én egy 19 éves lány vagyok. Nem magyarországon élek! Szerintem nem kell írnom, hogy miért ....


Csak tudod addig még ilyen BUTA emberek vannak abban az országban, addig ne várjunk el semmi jót!

Előbb írtam ki egy kérdést, hogy ki mit gondol az összeköltözésről és olyan válasz jött rá, hogy ha nincs pénzem akkor felejtsem el. Ehhh merthogy? Ha nincs pénzem akkor nem lehetek boldog mással vagy mi? Erre fel írom a sok m*rhának, hogy nekem nem gond a pénz, dolgozom én is! Ozt olyan választ kapok rá, hogy buta liba vagyok , minek nagyképűsködök ...


Szóval ennyit a magyar emberekről! Nem tudom hány éves vagy, fiú-e vagy lány vagy. De ha még mindig magyarországon élsz akkor jobban teszed ha elmész onnan!

Az a legjobb döntés az egész életedben, hidd el nekem!

2012. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
100%

Szimplán nincs pénzügyi kultúra. És nem menekülni kell, hanem pénzügyi kultúrát teremteni.

"Cinkosok közt vétkes, aki néma."

2012. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
KaTriinn: mindig a vesztesek mennek el. Egy idegen ország sokadrendű tagja vagy most. Kösz, de ebből én nem kérek.
2012. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ezt írtad: "Én is dolgozom, többet keresek 1 hónap alatt mint a magyarok 4 hónap alatt."


És még te beszélsz arról, hogy mást csak a pénz érdekel, mikor nálad pénz-központúbb ember talán nincs is. A kutya nem kérdezte tőled hogy mennyit keresel.

2012. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb magyar család anyagi helyzetét az "egyszer hopp, másszor kopp" írja le a legjobban. A rendszerváltás után az embereknek jól ment, épültek a nagy házak, divatba jött "horvátba", "görögbe", később tunéziába járni nyaralni, nagy autót venni, stb. Minden pénzt elköltöttek akkor, amikor még lett volna miből spórolni.

Akkor kaptak észbe, amikor elfogyott a pénz, és már nagy baj volt, amikor már nem tehettek semmit.


Ezek az emberek el se tudják képzelni, hogy van olyan, aki bebiztosítja magát és később nem kell a kopp élményt átélnie. Amúgy is rosszkedűek, mert nekik nincs pénzük,így aztán a másikat jómódúnak és elkényeztetettnek nevezik - és ezek még igazán enyhe kifejezések azok közül, amiket általában használnak...

2012. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Úgy gondolom szépen minősít téged a kijelentésed. :) Vesztes vagy. Sohaviszontnemlátásra. :)
2012. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is lehet majd lelépek innen akkor én is vesztes vagyok?Érdekes hozzállás csak tudod,lehet én nekem a gondom annyi lesz,hogy most Dubaiba menjek vagy Hawaiira esetleg Panamába.Csinálok egy bizniszt ezután mivel beindul már lehet lelépek utazgatni mér ne,külföldre is elkezdem terjeszteni ezt plusz esetleg mellette valami informatikai meló,mert mér ne,mellette eljárok edzeni még komolyabban legjobb ruhákat veszem meg és boldog vagyok,akkor lehet vesztes vagyok,de ez az átlag ember véleménye,hogy sokad rangú vagyok kint,kit érdekel ha tele vagy zsével.


Pénz beszél kis egér cincog.Nem panaszkodni kell hanem tenni érte,hogy jó legyen.


24F

2012. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: te is pénzközpontú vagy, mondjuk 24 évesen még álmodozik az ember, de ez azért már sok. Látszik hogy nem jártál még külföldön, ott sem kolbászból van a kerítés, nem "bennszülöttként" soha nem fognak egyenrangúként kezelni. A családodat, barátaidat (ha vannak egyáltalán, mert akinek vannak, azok nem szoktak elmennek) pedig ritkán, főleg internet segítségével láthatod. De tértjünk vissza pár év múlva a dologra, itthon leszel te még akkor is. ;)
2012. jan. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Természtesen,amennyiben bejön az a dolog amit csinálok már pedig bejön akkor meglátom szerintem elmennék,ahogy az uncsim ő most nagyduzzogva 15.000 dollárt keres plusz jutalék kereskedő szoftvereket fejleszt,igen nem mindenkinek van kolbászból,de egy műszakisnak annak nagyon könnyű dolga van.Igen én beismerem egészség meg pénz legyen a többit megvesszük.


Attól függ,hogy itt mi lesz ha ilyen nem normálisak lesznek az emberek mint eddig akkor tuti cső,mert sajnos a magyar ember tisztelet a kivételnek nem tudom olyan semmilyen,semmi cél,se semmi,elvagyunk magunknak,megbízhatatlanok sajnos.

Mondom tisztelet a kivételnek.

A jó kellene de tenni már nem hajlandóak érte,ez a mentalitás ami zavar.

2012. jan. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!