Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biblioterapeuta diplomával...

Biblioterapeuta diplomával lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
ööööö.... az mit csinál?
2013. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

A biblioterápia vagy irodalomterápia nem más, mint válogatott olvasmányok felhasználása pszichológiai problémák kezelésére, megelőzésére és személyiségfejlesztésre, a művészetterápiák közé tartozó interdiszciplináris terápiás módszer.


Hát ez még a büfé és ruhatáros szaknál is keményebb...

2013. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Kíváncsi lennék én is!!! Lehet lelkészi diploma
2013. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Hol alkalmaznak ilyet?
2013. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

2: Köszi!


Kérdező: amúgy ezt neked jobban kellene tudni, mert te tanultad, ráadásul az egyetemen az oktatóknak talán jobban kellene tudni, hogy amit tanítanak, azzal merre lehet menni az életben.

Na meg amikor beiratkozik valaki egy ilyen szakra, akkor szintén tudnia kellene, hogy a választott szakkal merre mehet.... Mert normál esetben valaki lenni akar valami, pl. orvos, ügyvéd, fodrász, stb, és akkor abban az irányban tanul tovább.

2013. jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

"válogatott olvasmányok felhasználása pszichológiai problémák kezelésére, megelőzésére"


Olvass! Meggyógyulsz!Ahogy azt Pisti elképzeli!

2013. jún. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
24%
Persze, jó marketing kell hozzá. Most nagy divatja van a sarlatánoknak, valami ezo stúdióban kell elhelyezkedni.
2013. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

nanananananana...álljon meg a gyászmenet...miköze van a pszichológiának az ezotériához?

Aki olyan nagyon jólcsengően kifejtette, hogy mi is ez a szak, amivel amúgy tisztában vagyok, a kommentje végére miért fordult át szarkazmusba?

illetőleg, személy szerint nagy fontosságot tulajdonítok, annak hogy az embereket meg lehessen szólítani és segíteni lehessen rajtuk, miért ne lehetne ezt az olvasással illetőleg produktív biblioterápiával segíteni?

amúgy még nem végeztem el csak mint ahogy utána néztem, és elmélyedtem kissé a témában, hasznosnak tűnik...de mint tudjuk a hasznosság nem függ össze azzal mennyire keresett is egy szakma/képzetég (lásd tanárok)

2013. jún. 4. 23:34
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Alkalmazhatnak biblioterapeutaként könyvtárakban, pszichiátriákon, stb. De inkább másoddiplomának ajánlott csinálni, mert nem annyira egyszerű megélni vele.
2013. jún. 5. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

De jóóó!

Sose hallottam róla!

Hol lehet tanulni?

Vagy hol lehet vele elhelyezkedni? Én már tudnám is csinálni, megvan hozzá a műveltségem, olvasottságom, voltaképpen a neten is csinálom évek óta!!:)

2013. jún. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!