Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mit írjak az...

Szerintetek mit írjak az önéletrajzba, hogy mért küldöm egy adott céghez az önéletrajzomat ha nincs konkrét állás meghirdetve, csak azért küldöm hátha van/lesz üresedés?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Tökmindegy a hres csajszi úgy is azonnal a törlésre kattint/kukába dobja.
2013. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne az önéletrajzba írd, hanem a kísérőbe levélbe az indoklást. Egyszerűen írd meg miért szeretnél ott dolgozni.
2013. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Karrier adatbázisukba szeretnék jelentkezni ...


vagy


Elsősorban X, Y vagy Z pozícióra szeretnék jelentkezni, amennyiben pályázatom áttekintése után úgy látja, hogy érdemben tudnám segíteni az XY Kft. munkáját.


És tényleg ne az önéletrajzba, hanem a motivációs levélbe írd.

2013. ápr. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz a választ, rosszul írtam a kérdésnél, én is az e-mailbe gondoltam beleírni nem az önéletrajzba!
2013. ápr. 29. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne az e-mailbe írd. Nem az a kísérő levél. :) Vagyis oda is írhatsz némi indoklást, de írj külön kísérő/motivációs levelet. Azokat a pályázatokat azért valamivel komolyabban veszik, amihez társul motivációs levél is, ilyen esetekben, mikor csak úgy spontán küldesz önéletrajzot, pláne jól jön. Ott kifejtheted bővebben, hogy milyen jellegű munkák érdekelnének ott.
2013. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!