Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudom hova küldjem még el...

Nem tudom hova küldjem még el az önéletrajzomat?

Figyelt kérdés
Adminisztrációs munka kellene, nyelvtudásom nincs.
2012. febr. 1. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de visszajelzést sehonnan sem kapok.
2012. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát böngészd a netet a közeledben lévő ilyen állásokkal kapcsolatban. Mégis mi mást tanácsoljunk ennyi infó után? Ha meg nagyon kellene egy munkahely, add lejjebb az elvárásaidat, adminisztrációs munkánál általában elvárják a nyelvtudást, legalább az angolt.
2012. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Üsd fel a céges telefonkönyvet és hajrá!!!
2012. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
profession.hu és cvonline.hu oldalakon töltsd fel az adatbázisba az önéletrajzodat. Engem már 3 olyan munkaadó is keresett, akik így találtak rám. Igaz, nekem van nyelvtudásom, az elég fontos, de egy próbát megér. És képezd magad addig is, tanulj nyelveket!
2012. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem reagálnak, elküldésed után kb két héttel kérdezz rá telefonon, h megkapták-e!
2012. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is csak azt tudták ajánlani, hogy tanuljak meg legalább középfokon angolul, akkor majd talán lesz valami. Talán. Hogy azt miből fizetem azt viszont nem tudom.
2012. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Sok olyan ember van, aki állítja, hogy mindenki tud dolgozni, aki akar.Nos, szerintem küldj ezeknek is önéletrajzot, ők már csak tudják, hol van munka.

Azután küldj azoknak, akik szerint manapság mindenkinek módjában áll tanulni, aki akar.Ők meg nyilván temérdek ingyenes képzési lehetőséget tudnak ajánlani.

2012. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Ingyenes nyelvtanulási módszerek:


1. Ülj be a könyvtárba, keress egy nyelvkönyvet és tanulj. Fizetni (beiratkozni) csak akkor kell érte, ha ki is akarod kölcsönözni a könyvet. Ehhez önfegyelem kell, és az, hogy legyen a közeledben egy olyan könyvtár, ami tart nyelvkönyveket.


2. Ha nincs önfegyelmed, akkor menj el a misszionáriusok angolórájára. Ingyen van, ezért cserébe viszont illik utána ott maradni és beszélgetni velük egy kicsit. De nem kötelező. Bővebb információ: [link]


3. Ha se könyvtár, se misszionáriusok nincsenek a lakhelyeden, akkor keress a neten oktató honlapokat. Például: [link]


Azt nem mondom, hogy talál munkát, aki akar, de az tény, hogy az ismertebb nyelvek tanulása abszolút nem pénzkérdés. Nem mondom, ha grúzul akarnál tanulni, az már nehézségekbe ütközhet, de a mindenhol minimálisan elvárt angol simán megoldható.

2012. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hatos vagyok.

Köszönöm az ötleteket az angolra. :)

2012. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt nem a nyelvtudáson van a hangsúly, akik beszélnek nyelveket, sajna azokkal is ugyanez a helyzet: egész egyszerűen nem jeleznek vissza, pedig a hirdetés alapján minden kritériumnak megfelel az illető...

Én voltam egy interjún nemrég (szintén adminisztrációs, diplomát, angol nyelvtudást, többéves munkatapasztalatot kértek), behívtak, mondta a manus, hogy összesen 750 önéletrajzot küldtek neki (utoljára 2007-ben keresett munkaerőt, akkor összesen 20 jelentkező volt, a pozíció ugyanaz), de persze nem vett fel, mert sokallta a nettó 140 ezer Ft-os bérigényemet (cafeteria nincs), pedig igencsak alább adtam már...

Azt mondják igen, hogy pályázz közvetlenül cégekhez, csak az a baj, hogy fejből nem tudok cégeket, néhány ami eszembe jutott, oda elküldtem az önéletrajzomat, az egyik helyről vissza is írtak, hogy a hr osztály majd jelentkezik, ha kellek. Én is gondoltam, hogy beszerzek valami cégközlönyt és itt a környékünkön (kisvárosban lakom, hévvel 30 percre Pesttől) sorra járom őket az önéletrajzommal -ugyanis azt szintén tanácsolják, hogy hagyd ki a HR-t, beszélj közvetlenül a vezetőkkel. Jobb ötletem nincs, az álláskereső portálok zöme ugyanis tele van gagyi, kamu hirdetésekkel (z.e.p.t.er., ájendzsí stb.).

2012. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!