Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudsz spórolni a fizetésedből?...

Tudsz spórolni a fizetésedből? Mennyi marad a kosztra, ha befizeted a számláidat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 07:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%

9-es: én is ezt néztem, de nyilván azért, mert aki ne panaszkodik, hogy neki rossz, azt biztos felveti a pénz, rohadjon meg, neki miért jobb mint nekem. elég szánalmas hozzáállás, ráadásul a frusztrációját itt éli ki, ahelyett, hogy azon munkálkodna szorgalmasan, hogy neki is jobb legyen. gratulálok az ilyen embereknek, kár, hogy rengeteg van belőlük az országban.


8-as: a 7. válaszolónak kiváló a hozzáállása, bár lenne belőle több. nem azt mondta, hogy automatikusan jól keres majd vagy egyáltalán lesz állása, hanem hogy minden megtesz azért, hogy így legyen. lehet, hogy te így indultál neki, hogy 2 diplomával és nyelvtudással majd könnyű lesz és ezért vagy csalódott, de sajnos ez a realitás, senkinek sem könnyű a mai világban, soha nem adhatod fel, soha nem ülhetsz nyugodtan a fenekeden és legfőképpen sosem kezdhetsz el sírni (mint azt a legtöbben teszik), hogy bezzeg te mennyit tettél érte aztán mégis a másiknak jobb.

nekem is van 2 diplomám, 4 felsőfokú nyelvvizsgám és másfél évig intenzíven kerestem munkát úgy, hogy nagyrészt rám se bagóztak, egyszer voltam interjún. aztán mégis megfordult a szerencse és most már van jól fizető állásom. nagyon jól tudom, hogy milyen nehéz munkát keresni és hosszú ideig nem találni, az ember saját magát is megkérdőjelezi, de nem szabad feladni.


hogy a kérdésre is válaszoljak (most hogy már van fizetésem), kb. a fele elmegy a mindennapos kiadásokra és hitelre, a másik fele megmarad.

2013. ápr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%
9. Pontosan erről szerettem volna írni. A minap hallgattam egy pszichiáter előadását, aki pont a féltékenységről beszélt, és a felelősségről.Akik itt lepontozzák a normális kommenteket, nem merik vállalni a felelősséget azzal kapcsolatban, hogy csak a saját felelőtlenségük miatt tartanak ott ahol, persze be lehet csapni magunkat ilyen dumákkal, hogy mert a család, mert az ország blablalbla...holott alázattal,kemény munkával BÁRKI élhet jó életet. Feltételezem,hogy ez a válasz ér majd olyan 30%-ot, holott benne van a millió dolláros tényadat.
2013. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Miért is lettem lepontozva? Talán mert úgy neveltek,hogy inkább 3évig gyűjtögessek mint hitelt vegyek fel? Mert tudok félrerakni? mert két munkahelyem van és a felét az össz fizetésemnek félre tudom rakni? nem károgni kell,hanem spórolni, nem nyavalyogni kell a szaros 80ezreddel,hanem hajtani egy másik melót. Ennyi.
2013. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!