Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nappali tagozatos fiúnak kéne...

Nappali tagozatos fiúnak kéne munka, várólista nélkül mit tehet?

Figyelt kérdés

Nagyon megszorultunk, én már ugyan dolgozom, de a gimi mellett gyakorlatilag aprópénzt keresek, a bátyám 20 éves nagyon szeretne munkát kapni, de egyszerűen mintha reménytelen volna.


Tud angolul, de bizonytalanul beszél, emellett nappali tagozaton végzi a főiskolát, bárhová jelentkezik megkapja a szokásos "várólista" visszajelzést. Ez elkeserít! Hol találhatna munkát?


2013. ápr. 4. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Diákmunkákkal próbálkozik? Nagyon nehéz. Én is munkanélküli vagyok, suli mellé pedig szinte sehova sem vesznek fel csak ha olyan a szak.
2013. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Áruházakban árufeltöltő munka mindig van, McDonalds-ban szintén.
2013. ápr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Iskolaszövevetkezeteknél nézzen körül. Viszonylag sok meghírdetett állásuk van. Hipermarketekbe, gyorséttermekbe meg szinte mindig keresnek diákokat, és azok elég rugalmasak, simán tudja a sulihoz igazítani a beosztását. Viszgaidőszakban meg kérheti, hogy kevesebbre írják, stb. És azért diákként egész jó keresetet nyújtanak a gyorséttermek, mert csak az szja-t vonják a bérből, a többi járulékot nem, meg esetleg néhány száz ft szövetkezeti járulékot. Szóval ilyesmit próbáljon meg, oda simán felveszik.
2013. ápr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az összes gyorsétterem várólistákkal hitegeti a diákokat...nem tudom akik bent vannak hogy jutottak be de az én ismerőseim mind erről panaszkodnak, és a bátyám is folyton ennyit kapott mindenhonnan VÁRÓLISTA
2013. ápr. 6. 04:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én erről a várólista dologról még nem hallottam. Igaz én 5 évvel ezelőtt mentem mekibe diákmunkázni. Akkor annyi volt, hogy bementem az iskolaszövetkezethez, beiratkoztam, és mondtam, hogy a meki érdekel. Megkérdezték melyik étterem, mondtam, ahol van diákfelvétel. Aztán mondta azt a várost, ahol lakom (Budapesti agglomeráció). Mondtam, hogy az tökéletes. Következő héten bementem az adott étteremhez, ott felvételiztettek, ami egy sima elbeszélgetés volt az ottani dolgokról, aztán már csak el kellett végeznem a tüdőszűrőt és az orvosi alkalmasságit, és már kezdhettem is. Hol laktok, és milyen szövetkezetnél próbálkozott?
2013. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Budapest, rébusz
2013. ápr. 7. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!