Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen lehet Líbiába dolgozni?

Milyen lehet Líbiába dolgozni?

Figyelt kérdés
A testvéremről van szó, 26 éves és egy alpin technikai céggel megy ki dolgozni Líbiába. Ennek a cégnek a főnökét már ismeri és jóba is vannak. Az a gond, hogy eddig nem sok mindent tudtunk Líbiáról, de ahogy utána néztem az interneten elég furcsa dolgokat találtam róla. Például, hogy régen háborús övezet volt és, még mostanában is vannak háborúk, meg ilyen lövöldözések stb. Én és az egész család már nagyon aggódunk, hogy lesz e valami baja. Légyszíves olyan emberektől kérek értelmes válaszokat akik már voltak kint Líbiába, vagy tudnak valamit Líbiáról, esetleg voltak már ott dolgozni. A válaszokat előre is köszönöm.

2013. ápr. 4. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2013. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1-2 eve volt ott polgarhaboru, jelenleg elegge instabil egy orszag. Valamivel szegenyebb, mint Romania, biztos megeri oda menni dolgozni... :)
2013. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja es nemnagyon csipik arrafele a keresztenyeket...
2013. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2013. ápr. 4. 14:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Legalább lehet rajta golyóálló mellény és még vehet hozzá egy pisztolyt is vagy AK-t. Magyarországon ezeket tényleg nem tehetné meg.


Jelenleg van egy kormányzat, ami nem túl stabil, mert bár a régi hatalmat elsöpörték, nem tudnak megegyezni egymással és most is a hatalmon marakodnak főleg. Tény, hogy biztonságosabb, mint két éve, de jelentős a kockázat.

Itt egy aktuális hír:


[link]

2013. ápr. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, bár az utolsó válasz kicsit elbizonytalanított. (:(
2013. máj. 4. 13:20
 7/9 anonim válasza:
Én Libiai Alampolgar vagyok,30 evig ott dolgoztam ! Szinte egy paradicsom volt ! De 2011-ben amikor 34 Órszág bobázta Libiat akkor let vége mindennek , Nem ajánlom hogy menyen..
2016. ápr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Amugy hol jelentkezet az allasra ? Utanna nezek ! Mar vannak kamu is !
2016. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Aki azt irta hogy nem csipik a keresztenyeket az egy hazug ! nem tudd o semmit , csak amit Tv-be lat ! Anyukam kereszteny es 45 evig ott elt ! kb 3 ezer magyar volt ott 2011-elot !
2016. ápr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!