Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire gáz gyorsétteremben...

Mennyire gáz gyorsétteremben dolgozni?

Figyelt kérdés
mire gondolsz először, ha meglátsz egy mekis dolgozót?
2013. márc. 29. 19:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gáz. Hétvégén bementünk egy mekibe haverokkal, aki kiszolgált minket, beszélni nem tudott, egy normális mondatot alig tudott elmondani. Ráadásul még köszöni sem tudott, meg végén se mondta, hogy jó étvágyat. Végignéztem a többi ott dolgozó embereken, volt egy csaj aki olyan ápolatlanul nézett ki, hogy azt hittem adok neki egy 2.000ft és menjen el fodrászhoz. Mellette volt egy dagadt srác, aki undorítóan kövér volt... A lényeg amit ebből akarok mondani az, hogy ez a munkának a legalja akik ilyen mekiben, kfcben, stb dolgoznak. Ezek egytől egyig igénytelen emberek, nem tudják magukat eladni, egyszerűen nulla emberek. Na ezért dolgoznak ők ilyen helyen, és igenis lenézem őket, mert még a munkájukat se tudják jól végezni. A pénztáros srác még azt se kérdezte meg, hogy becsomagolja e a kaját, és amikor mondtam neki elviszem, akkor még volt felháborodva, holott neki kellene megkérdezni elsőnek, itt fogyasztja e. Itt meg az emberek nagy része mind álszent, akik azt mondják, jaj semmilyen munka nem gáz, pedig igen az. De az is lehet, hogy nekik ez még belefér az alacsony értékrendszerűkbe.
2013. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
jézusmária. nem gondolod, hogy esetleg valaki nem talál más munkát? vagy valaki úgy fizeti ki a továbbtanulását? örülök, hogy te ennyire tökéletes és szerencsés vagy.. és nem, én nem ott dolgozom. örülj neki, hogy valaki kiszolgál ott.
2013. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, hogy nézitek-e még a kérdést: második válaszoló vagyok, és március végén magam se hittem volna, hogy május 4-én beállok dolgozni a mekibe (diák vagyok, 17 éves). Hihetetlen sokat tud jelenteni, ha egy vendég mikor látja, hogy szerencsétlenkedek, megpróbál mosolyogni és kicsit biztatni, nem még rúgni belém egyet. Júliust még ledolgozom aztán búcsút intek, épp elegem volt a köcs*g managerekből, a minden-napra-egy égési sebekből, abból, hogy mindig készenlétben vagyok, mert egyik nap lemondanak fél órával indulás előtt, másnap reggel meg hatkor írnak, hogy menjek be 10-re (30 km-t kell utaznom).. épp ezért azt mondom, hogy olyan szempontból nem gáz, hogy egy gyorsétterem; erre is szükség van, és senki sem fog megszólni érte, ugyanolyan munka ez is. Viszont maga a meló, na, az elég gáz.
2013. júl. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Random most találtam ezt a kérdést, tudom hogy régi de nem baj, hátha valaki ismét rátalál :)) Ha nem dolgozna senki a gyorséttermekben akkor ki szolgálná ki a vevőket? Ebbe semmi ciki vagy gáz dolog nincs :)
2016. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%
A gyorséttermi kaja egészségtelen. Főzzenek otthon valamit. (Tudom, nincs mindenkinek ideje rá), de akkor meg egészségesebb ételek kellenek. A meki el is tűnne szépen, ha egyszercsak alig mennének oda az emberek, mert egészségesebben akarnak élni, és nem meghalni rákban, magas vérnyomásban, szívrohamban.
2021. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Fiatalon kevés opciód van, szóval nem gáz. Én is lehúztam két évet a mekiben. (és nem azért mert ápolatlan lennék vagy nem tudnám eladni magam :DD)
aug. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!