Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire 'gáz' gyorsétteremben...

Mennyire 'gáz' gyorsétteremben dolgozni?

Figyelt kérdés
Ha meglátsz egy gyorséttermi dolgozót, mi jut róla először eszedbe? pl. a mekiben

2013. márc. 29. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal gázabb, ha valakit apu-anyu tart el, és kocsikulcsot/ájfónt nyom a kezébe.
2013. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extrát. Ha normálisan kiszolgál és nem ötször kérdez vissza, hogy itt fogyasztom-e vagy elvitelre, ha nem hiányzik a fele rendelésem és megértette, hogy jég nélkül kértem az üdítőt, akkor semmi rosszat nem feltételezek róla. Ez is egy munka, mint az eladók, jegyárusok, pénzváltók, stb. Szükség van rájuk.
2013. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Semennyire. A gyorsétterem kifejezetten baráti, nem minimálbéresek a dolgozók, mindenki be van jelentve, vannak tanfolyamok, továbbképzések, lehet karriert befutni, előrelépni. Szerintem abszolút jó munka annak, aki a saját diplomás szakával nem tud elhelyezkedni.
2013. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem dolgozna ott senki, nem lehetne kiszolgálni az embereket. Ugyanígy ha nem lennének kukások, nem vinné el senki a szemetet. Sok munka, amit lenéznek és cikinek tartanak, valójában sokkal hasznosabb némelynél.
2013. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Babeli Zurzavar válasza:
68%
dolgozni soha nem gaz! barhol, barmit!
2013. márc. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!