Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire gáz gyorsétteremben...

Mennyire gáz gyorsétteremben dolgozni?

Figyelt kérdés
mire gondolsz először, ha meglátsz egy mekis dolgozót?
2013. márc. 29. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
a munka nem gáz! az lenne a gáz, ha segélyért kuncsorognál! a munka, akármilyen is, soha nem szégyen. semmilyen munkát nem szabad lenézni, mert mindenkire szükség van. Tudom miről beszélek, magam is voltam mosogató, takarító, gyorséttermi dolgozó, de soha nem éreztem cikinek. ma pedig már nem ezt csinálom! úgy sem életed végéig fogod ezt csinálni!
2013. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy éhes vagyok, amúgy semmit. Inkább dolgozzon mekiben, mintsem hogy a szüleivel tartassa el magát.. Barátnőm meg levelezőn van egyetemen, és közben ő is gyorsétteremben kiszolgáló, ilyen is van.
2013. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Arra, hogy mikor hozzá már a sajtburgerem.

Ha esetleg jó csaj az illető akkor egy kicsit másra.

Egyébként nagyon másra nem. Ergo, nem gáz!:)

2013. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A munkát nem tartom gáznak. Arra gondolok, hogy nem kap elég pénzt: az embereket nem mindig könnyű elviselni. De szóval nincs benne semmi rossz igazából.
2013. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Manapság itthon már minden munkalehetőség dicsőség, nem pedig gáz!
2013. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
A szüleim mindig azt mondták hogy a munka nem szégyen.Szerintem sem,szóval nem gáz.Arra gondolok hogy nem lehet valami jó ott dolgozni,és arra hogy legalább dolgozik,nem eltartatja magát valakivel.
2013. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz.Jelenleg egy fél év munkanélküliség után már egy gyorséttermi munkának is nagyon tudnék örülni,sőt már adtam is be önéletrajzot a mekibe, de úgy tűnik,hogy még ott sincs munka.
2013. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
9%
Ha gazdagok a szüleid és a baráti köröd, nagyon gáz ! Ha panelba lax, akkor ideális.
2013. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
maximálisan egyetértek az elsővel
2013. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, mint sokan mások. a munka nem gáz. Az lenne gáz ha lopnád a napod, vagy egyebet. Még jó, hogy találsz munkát, mert sokan mások nem/ nem akarnak. Hogy mit gondolok először ha meglátok egy mekis dolgozót? mindenki lentről kezdi/ szorgos kis munka egész nap járkálni/ ha meg főleg fiatal, akkor: ügyes, mert legalább dolgozik, nem nyaggatja talpig a szüleit pénzzel. És ez a valóság, nem csak úgy írom. Hidd el, sok esetben jobb egy mekis munkás, mint egy naplopós egyetemista/ fősulis, buta "modellcsajszi".
2013. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!