Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jogi diplomával meg, illetve...

Jogi diplomával meg, illetve több felsőfokú nyelvvizsgával tényleg csak munkanélküli lehetsz?

Figyelt kérdés

Azt nem hiszem el,hogy Dr-es diplomával valaki nélkülözzön.

(Itt most ELTE-s,vagy Pázmányos diplomára gondolok elsősorban)


2013. febr. 24. 22:38
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

9-es: hol élsz? melyik részén m.o-nak? és a bnőd?

amúgy mire pályázzak,még fel sem vettek az egyetemre


10-es: hát azt én sem hiszem,hogy Dr-i címmel majd vergődnék,meg éhezni fogok munka nélkül...ilyen a világon nincs

és hangsúlyoznám,hogy ELTE-s ill Pázmányos diplomára gondolok

2013. febr. 25. 10:22
 12/25 anonim ***** válasza:
Jah, ha te még el se kezdted az egyetemet..mire elvégzed, ki tudja mi lesz a helyzet a munkaerőpiacon. Én nem jogász vagyok, a bnőm az, ő zalai, de Bp-re is pályázik, ám ez első kérdés (ami ugye tilos lenne), h a 2 pici gyerekre ki vigyázni, ha betegek lennének. Erre sajnos csak azt tudja felelni, h ő, mivel a férje meghalt, a szülei pedig betegek, idősek...Na és itt az interjú vége...De volt már, h azt mondta bébiszittert fogadna, így se vették fel...
2013. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Hát jobb nem lesz,az biztos. Amúgy meg Pesten jobban vannak lehetőségek,mint Zalában,vagy bárhol vidéken,legalábbis úgy gondolom.

Én mindenesetre vidéki létemre Budapesten (azon belül is a Belvároson) kívül szinte rosszul érzem magam,tehát itt kívánom leélni az életem.

2013. febr. 25. 10:53
 14/25 A kérdező kommentje:
Tehát úgy értem,hogy csak Budapesten (azon belül Belvárosban) érzem igazán otthon magam. (az is lehet,hogy itt éltem előző életemben,mert legelőször is olyan ismerős volt itt,minden,de ez most más tészta)
2013. febr. 25. 10:55
 15/25 anonim ***** válasza:
42%
Barátom jogászként végzett, most KFC-ben sütöget krumplit. Talán magánpraxisban lehet esélyed, de amúgy nem sok.
2013. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Ezt úgysem hiszem el.

Dr-i diplomával ez kizárt dolog.

2013. febr. 25. 18:22
 17/25 A kérdező kommentje:

Amúgy nem tudom honnan jött ez a krumplisütősdi és társai.


Egyébként is életszerű:


Jó napot kívánok Dr. X.Y. vagyok krumplisütő. Kiváló krumplit tudok sütni a Deák tér 2 alatt dolgozom,itt a

névjegykártyám is.



Ettől még Mága Ödönnek is jobb sora van Kunhegyesről, nem pedig a Belvárosból,vagy a Várnegyedből:


http://www.youtube.com/watch?v=v0EV63bk4PQ

2013. febr. 25. 19:09
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha majd nem tudod fizetni a számlákat, diákhitelt és szüleid sem támogatnak semmiben, hanem magadról kell gondoskodnod, a mindennapi betevőről és fizetni az albérletet és számlákat, akkor majd te is másképpen fogsz gondolkodni. Igen elárulom neked, az emberek ilyen diplomával is elmennek krumplit sütni mert élni akarnak, ha meg nem akkor éhen döglenek. Még látszik nagyon zöldfülű vagy és minden segged alá van téve, azért mondod "de én nem ezért tanultam ennyi ideig , hogy krumpli sütőnek menjek el". Kívánom neked, ne kerüljél soha ilyen helyzetbe.
2013. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

rendes jogi diplomát szerzett emberek válaszát kérném,nem pedig frusztrált amerikanisztika-filmelmélet "diplomával" rendelkező


ja és üzenem Neked ésszel is lehet pénzt keresni,akinek megy,és nekem megy, akármennyire meg vagy sértődve (csak üzleti érzék kell hozzá)

2013. febr. 25. 21:22
 20/25 A kérdező kommentje:

rendes jogi diplomát szerzett emberek válaszát kérném,nem pedig frusztrált amerikanisztika-filmelmélet "diploma" tulajdonosait


ja és üzenem Neked ésszel is lehet pénzt keresni,akinek megy,és nekem megy, akármennyire meg vagy sértődve (csak üzleti érzék kell hozzá)

2013. febr. 25. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!