Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküli segély?

Jackson666 kérdése:

Munkanélküli segély?

Figyelt kérdés
12 hónap bejelentett munka után kaphatok munkanélküli segélyt,úgy hogy kaptam már álláskeresésit? De azóta ledolgoztam 6 hónapot.És így 12 hónapom van már.Csak azok írjanak akiknek hasonló a helyzetük vagy tudják a dolgokat.
2013. febr. 17. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég zavaros...12 hónap, majd újabb 6..az hogy lett 12?
2013. febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elsőnek dolgoztam 6 hónapot arra kaptam álláskeresésit 3 hónapig aztán találtamm unkát dolgoztam megint 6 hónapot és ebből a két 6 hónapos munkaviszonyból lett 12 hónapom összesen.és az első 6 hónap után kaptam álláskeresésit.tehát kaphatok álláskeresésit megint? vagy munkanélkülit?
2013. febr. 17. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "munkanélküli segély". Az legutóbb talán a szocializmus végén volt. Álláskeresési járadékot adnak manapság, és ezt hívja úgy a nép, hogy "munkanélküli segély", mint ahogy a 80 éves nénikék Tanácsnak hívják a polgármesteri hivatalt, mert nem képesek megjegyezni az új nevét.
2013. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jolvan a kérdésre szeretnék választ
2013. febr. 17. 15:55
 5/5 anonim válasza:
Az önkormányzattól amit "segély" nek hívnak elviekben jár ezt ott tudják megmondani. A lényeg 1 regisztrált munkanélküliség utána jár. Ezt ami általában 22500ft az önkormányzat adja, ha a munkaügyitől folyósított segélyre gondolsz akkor ledolgozott 300 valamennyi napnak kell lenni. De ezt mivel minden megszűnő munka után be kell menni az adott hivatalba munkaügyi központba ott úgy is megmondják.
2013. márc. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!