Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elfogadjam az új munkakört,...

Elfogadjam az új munkakört, vagy ne, mert lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sajnos még várnom kell két hetet, hogy biztosak lehessünk benne, hogy terhes vagyok-e vagy sem. Eddig nem volt igazi munkaköröm, általános asszisztens voltam, de az elmúlt pár hónapban segítettem egy kollégának a kötelezőnél többet, így úgy néz ki, hogy mellette kapnék egy önálló, szuper munkakört. A probléma, hogy lehet, hogy terhes vagyok. Sajnos még nem tudjuk, mert hiába pozitív a teszt, lehet, hogy kémiai terhességem van. Jövő héten kell aláírnom az új munkaköri leírásomat. A probléma, ha megkapom az új munkakört, akkor több hétig fogok betanulni a kollégámnál, ami a cégemnek (szállás, utazás stb... ) elég sokba fog kerülni, és a kollégámnak is sok plusz munkával fog járni. Nem érezném fairnek, ha elfogadnám a munkakört, hagynám, hogy betanítsanak utána pedig közölném, hogy terhes vagyok. De ha meg mégsem vagyok terhes, akkor egy szuper lehetőséget szalasztottam el. Mit tehetnék? Sajnos nem tudom húzni az időt, amíg biztosan tudom, hogy van-e baba, mert sürgősen kell valaki az új munkakörbe.
2013. febr. 9. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Én elfogadnám. Ha nem vagy terhes, akkor lesz egy jó állásod, ha pedig terhes vagy, akkor betanítanak, dolgozol valamennyit, aztán megszülsz, de később talán visszamehetsz dolgozni ugyanoda.
2013. febr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is elfogadnám. 3 hónapon belül szó nélkül eljöhetsz, tehát vesztenivalód nincs.

És ha tényleg babát vársz, akkor is maradj ott, ameddig tudsz.

2013. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha 3 hónapon belül kiderül a munkáltatód számára, minden további nélkül felmondhat Neked próbaidő alatt.
2013. febr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!