Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 17 hetes terhes vagyok, a...

17 hetes terhes vagyok, a páromnak sajnos nem rég mondtak fel a munkahelyén, nekem nincs munkám, Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetbe kerültünk, hogy én sajnos nem dolgozom, a párom is itthon van jelenleg és sajnos így nincs bejövő pénzünk. Májusban születik a baba. Mit tegyünk? Esetleg Pest megyében vagy Budapesten nem tudnátok valami férfi munkát ajánlani? A szakmája vagyonőr és szerkezetlakatos.

Vagy esetleg valami bedolgozás féle munkát nekem, hogy a baba érkezéséig tudnunk némi pénzt össze szedni.

Elöre is köszönöm.


2012. dec. 20. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem szép kezdet..(sajnos)A párod keressen munkát és bármi van vállalja el..Ha kell menjen gyárba, de kell valami meló, mert a gyerek sokba fog kerülni..
2012. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokba fog kerülni :( Keress munkát de így december végével sehova nem kell :( Sajnos sehol nincs felvétel :(
2012. dec. 20. 12:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljon ismerős révén esetleg külföldi munkát elvállalni. Igaz ritkábban látnátok, de a bevétel meg lenne, lehet több is még így is mint ha M.o.-on dolgozna. Ilyenkor pl Ausztriában szezon van a síelés miatt a szállodákban, esetleg mosogatni, vagy karbantartónak...Nekem sok ismerősöm csinálta ezt.

Sajnos bedolgozói munka nem nagyon létezik nálunk, rengeteg az átverés. Ha nem értesz valamihez jól, pl programozás, Weblapszerkesztés, fordítás, újságírás, akkor nem nagyon tudsz otthonról dolgozni.

2012. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!