Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elfogadjam az állásajánlatot...

Elfogadjam az állásajánlatot Ausztriába?

Figyelt kérdés
Tettem fel egy hirdetést ,és ma hívtak ,hogy januárba kezdhetek. Részletesen elmondta telefonon a teendőket,tudnivalókat. Bár én kissé kétséges vagy ezzel kapcsolatban mert soha nem dolgoztam külföldön. Félek valami átverés, és ha igen honnan,hogyan tudom kideríteni,vagy rákérdezni? Kérlek segítsetek,adjatok tanácsokat ha tudtok! Köszönöm

2012. dec. 13. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Kell valamit fizetned előre?
2012. dec. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem
2012. dec. 13. 21:50
 3/3 anonim válasza:
Ha adott meg pl.cég nevet, akkor azt az interneten simán le tudod ellenőrizni. Már mint hogy létező cég-e egyáltalán. És pontosan mit mondott? Lesz személyes találkozó? Szerződés aláírás, meg ilyesmik?
2012. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!