Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kiköltöznél Jordániába, ha...

Kiköltöznél Jordániába, ha ott kapnál állásajánlatot?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek. Itthon még alapfokon is nehezen lehet állást találni a szakmámban, ott pedig közép-és felsőfokon taníthatnék. A fizetések nem túl jók, meg tudnánk élni belőle kényelmesen, de félrerakni nem nagyon (2 gyerekkel). Lenne értelme? Egyébként csodálatos helyek vannak ott, nagyon vonzónak találom az országot, persze tudom, hogy teljesen más kultúra, és egyéb problémák is vannak ott. Nem tudom...
2012. nov. 1. 16:10
 1/4 anonim válasza:
76%

Én biztosan nem mennék. Sosem tudnék beilleszkedni egy olyan idegen országba, nem is szólva arról, hogy paráznék, nem történik-e valami erőszakos izé...

De ez csak én vagyok :). Van olyan tanárom fősuliról, aki összepakolta a családját (3 kissrác + feleség) és pár évvel ezelőtt kiköltöztek Szingapúrba. Az is totál más világ, mégis szuperül megvannak, eszük ágában sincs hazaköltözni.

Nektek kell tudni. Párod, gyerekek mit mondanak?

2012. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
nem, mert magyarország a hazánk és azt kell szeretni ami van.
2012. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Távol-keletre simán kiköltöznék, a közel kelet és az arabok egy olyan népség, ahova épeszű ember hosszútávra nem megy ki. Egyszerűen olyan szintű társadalmi és kulturális különbségek vannak, amit európai ember sosem fog megszokni.
2012. nov. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha közel-kelet akkor Jordánia a legjobb, ez csak rajtad múlik, hogy mennyire birod, valakinek ez is sok, valakinek meg még Jemen is elviselhető, én a helyedben mennék (szerintem túl nagy a világ ahhoz, hogy egy országban éljem le az életem) de persze azért gyerekek miatt néha nehéz az ilyesmi.
2013. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!