Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vegyészmérnöki végzettséggel...

Vegyészmérnöki végzettséggel milyen esélyekkel és milyen fizetéssel (úgy kb) lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudja, arra is kíváncsi vagyok, hogy milyen a vegyészmérnök képzés a BME-n és Debrecenben? (Veszprémbe nem megyek személyes okok miatt)

2013. febr. 5. 18:48
 1/6 anonim válasza:
Debrecenben a kémia része jó, mert a vegyész szak már régóta van ott, a mérnöki annyira nem erős. Viszont én BME levelezőre járok, és az sem egy nagy szám! :D Bár azt hallani, hogy a nappalisok meghalnak, mert azért nehéz, de nekem a színvonal nem üt el annyira Debrecentől (oda is jártam)Bár mondom, én most levelezős vagyok, tehát azért az más!
2013. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyik vegyész ismerősömnek felmondtak (a teljes magyarországi telephelynek, kb 300an kerültek egyszerre "piacra"). Több, mint 1 éve nem talál munkát.
2013. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A vegyész és a vegyészmérnök nem ugyanaz. Én nagyon sok helyről hallom mostanában, hogy mind Mo-n, mind az Unióban keresettek az utóbbiak.
2013. febr. 7. 00:04
 4/6 anonim válasza:
Én is azt hallottam, hogy keresettek (mindegy, hogy mérnök vagy simán vegyész), több ismerősöm is azonnal el tudott helyezkedni, még most is. Bár nyilván előfordulhat ilyen szituáció is, amit az előbbi ember írt.
2013. febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nyilván minden szakmánál találunk példát és ellenpéldát.
2013. febr. 8. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:
2. voltam, update: az ismerős kapott munkahelyet (nem egy év, csak 7 hónap után), előtte 20 évet dolgozott az egyik legnagyobb gyógyszergyártó cégnél.
2013. febr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!