Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel indokoljam azt, hogy...

Mivel indokoljam azt, hogy szeretnék 5 szabadnapot kivenni?

Figyelt kérdés
Az a probléma,h hétfőtől-péntekig én dolgozom,minimálbérért,szabadnapom még van több mint 10 nap,de szeretnék egy kis pihenőt,ami nyilván nem igazán jó indok a főnök előtt,kirándulás kilőve 2 hónappal ezelőtt kivettem 3 napot mert külföldön voltam és akkor sem nagyon tetszett a dolog.... :( tanácsok...

2013. febr. 5. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

El szeretnél utazni egy régen látott családtaghoz, aki beteg, és segítség kell neki. Vagy kiveteted az orrmanduládat, és befekszel a kórházba pár napra... vagy...


De nem értem, hogyhogy már csak 10 napod van? Még csak február eleje van.

2013. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek indokolni? Én csak szoktam szólni, hogy szabadságot szeretnék ettől eddig. Kész. Ha megfelel az időpont (az esetek 90%ában), akkor szuper, ha meg nem, és elmagyarázza, hogy pont akkor nagy szállítmány jön vagy más is szabadságot vett már ki, akkor meg megértem és megkérdezem az utána hetet.
2013. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szabik 2/3-ával munkáltató rendelkezik (nekünk nyáron 2 hét leállás=10 nap szabi,karácsonyra 3-4 kell,igy 21ből kb 6-al rendelkezek)


Beteg rokon.

De szivás ha meglátnak a városban lófrálni.

2013. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy az ANSZ-be kell vinned székletmintát.
2013. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!