Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kereshetek egy hónapban?

Mennyit kereshetek egy hónapban?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek dolgozni minimálbérért, és igénybe veszem azokat a kedvezményeket (családi adókedvezmény, stb), melyek 1 gyerek után megilletnek, mennyit kereshetek egy hónapban körülbelül nettóban?
2013. jan. 21. 10:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ha elköltöznék az ország egyik feléből a másikba, azzal nem sokra mennék. Nem keresnék annyival többet, hogy megérje....Szerintem lényegesen több lenne a költség. Itthon például van, aki vigyázzon a gyerekre, ha találok munkát. Ott bérelhetnék fel valakit, ha úgy lenne a munkaidő, hogy nincs már óvoda. Ez csak egy példa a sok közül...
2013. jan. 21. 11:34
 12/16 A kérdező kommentje:
Amikor keresek, akkor én is teszek félre. Abból élek már 2 hónapja, de az is véges. Milyen segély???Nem kapok semmi segélyt! Egyedül a rendszeres gyermekvédelmit, és így nem fizetek az oviban az étkezésért. Ennyi. Az önkormányzattól elküldtek, amikor kérni akartam valamit, mondván nincs pénz.....
2013. jan. 21. 11:37
 13/16 anonim ***** válasza:
segély ? na ne viccelj ebben az országban csak akkor kapsz segélyt ha barna a bőröd és úgy beszélsz hogy "jaj testvír agyálmán segílyt csak két merci parkol a negyven milkos házam előtt " spórolni ? hogyan ? 70 ezerből fizetem a negyven ezres albérlettett és a rezsit és még egyek és öltözködjek is mellék állás honnan ? ha nincs munka ? szerinted én egész nap nem csinálok semmit ? keresek plusz munkát de nincs!!
2013. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez egy ördögi kör......Nincs munka, nincs pénz. Ha nincs pénzed, az lassan meg is látszik rajtad, és nem tudsz magadnak venni normális ruhát, cipőt sem, és fodrászhoz sem tudsz elmenni, stb. Pedig ezekre a dolgokra is szükség lenne, hiszen ha elmész egy állásinterjúra, a első benyomás is rengeteget számít. Lehet éppen egy lenőtt haj, vagy bolyhos felső miatt nem vesznek fel még pultosnak sem, mert "nem megfelelő" a kinézeted:S
2013. jan. 21. 12:58
 15/16 anonim ***** válasza:
így van és egyre lejjebb süllyedek ez csak még rosszabb lesz ...
2013. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
milyen diplomáid vannak?
2013. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!