Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik mennyit keres 1 hónapba...

Melyik mennyit keres 1 hónapban, és melyik keres a legjobban? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Programozó,Autószerelő,Autótechnikus,Gázautószerelő,Gázszerelő,Vízszerelő

2013. jan. 19. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:

a szerelök amiket /akiket irtál elég bizonytalan a keresetük föleg ha nincs munka.

báttyám viz-gáz szerelö de nem kap munkát.

autószerelö ismerösöm van de ö folyamatosan panaszkodik.

2013. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Programozó MOST kb. bruttó 400-500 körül szerintem, de javítsatok ki, ha tévedek. Nem vagyok programozó :)
2013. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez is egy kicsit általános túlzás utolsó. Ha bekerül egy nagyon jó céghez akkor esélyes de az nem olyan könnyű. Ismerősöm egy éve végzet és nem talál programozó állást, vidéken.
2013. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
www.fizetesek.hu
2013. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Programozó MOST kb. bruttó 400-500 körül szerintem, de javítsatok ki, ha tévedek. Nem vagyok programozó :)"


Ez így is van, de csak egy HP vagy valami ilyen színvonalú cégnél. Amúgy itt is a diplomásoknak megjáró alapbért kell megfizetni. (asszem kb bruttó 120e)

2013. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sok mindenki elfelejti, hogy csak a jó programozókat fizetik meg, illetve őket veszik csak fel.

most hogy egy két cikk, meg ember beböfögte, hogy kevés az informatikus, és jól keresnek azóta már minden pistike programozni akar. csak az a baj, hogy már az első félévben kibuknak az egyetemről. jah igen. ehhez a pénzhez diploma kell. és az csak beugró az állásinterjúhoz.


Autószerelő, amilyen árakat elkérnek szerintem jól keresnek.

és a többi is. nem hiszem, hogy egy programozó többet keresne egy jó víz-gáz szerelőnél.

2013. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Autószerelő, amilyen árakat elkérnek szerintem jól keresnek."

Ha nem a márkakereskedésekről beszélsz, akkor ez nem igaz!


"nem hiszem, hogy egy programozó többet keresne egy jó víz-gáz szerelőnél."


egy jó programozó sokkalta többet keres egy jó víz-gáz szerelőnél

2013. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!