Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kereshetek egy hónapban?

Mennyit kereshetek egy hónapban?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek dolgozni minimálbérért, és igénybe veszem azokat a kedvezményeket (családi adókedvezmény, stb), melyek 1 gyerek után megilletnek, mennyit kereshetek egy hónapban körülbelül nettóban?
2013. jan. 21. 10:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
8 órában, s ez a munka szakképzettséget nem igényel.....
2013. jan. 21. 10:40
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
60-70 ezer amivel kitörölheted a segged ez Magyarország
2013. jan. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
és még annak a 60-70 ezernek is örülni kel márt másnak még ennyi sem jut...
2013. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sajnos igen....Tényleg katasztrofális a helyzet az országban. Soha nem gondoltam volna, hogy én is ilyen helyzetbe kerülök, amilyenben most vagyok. Van egy kisfiam, akit fel kell nevelnem, nem találok munkát 2 diplomával, így kénytelen vagyok elmenni egy gyárba dolgozni 60.000-ért. Nincs a munkával bajom, bármit elvállalok, nem szégyen. Csak bánt a dolog, hogy ennyit tanultam, és fizettem a rengeteg tandíjat, és tessék......:S
2013. jan. 21. 10:58
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
hát igen szomorú én egy nyolc osztályos sutyó vagyok de én még egy gyári rabszolga munkát sem találok az olyan gyárak mint pl a suzuki régen menekültek onnan az emberek mert rabszolga munka de most meg csoda ha bebír jutni oda az ember semmi munka lehetőség nincs a környékemen ha van meghirdetik öt perc múlva már be is töltötték az állást már nagyon elegem van ebből az országból és a pénztelenségből itt örülhetsz ha megdögölhetsz egy gyárba minimál bárért külföldön meg nem ritka a havi négy ötszázezer havonta segéd munkával és egyre kilátástalanabb a helyzet itt Magyar ba
2013. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Legszívesebben én is külföldre mennék, de gyerekkel nem olyan könnyű mozdulni. De ez még csak a kisebb probléma. A legnagyobb, hogy ahhoz is rengeteg pénz kell.....:s
2013. jan. 21. 11:15
 7/16 anonim ***** válasza:
igen én is ezzel vagyok meglőve a pénz itt hiába nézem a külföldi állásokat nagyon ritka ha itt lezsírozok valamit és egy lezsírozott helyre megyek ki inkább össze szedném a sátorfámat és kimennék szerencsét próbálni de pénz nélkül azt sem lehet itt pedig pénzhez jutni nehéz nem hogy még spórolni is belőle gyerekkel meg még nehezebb :(
2013. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Legyetek mobilabbak, akár költözzetek is más városba, vagy az ország másik részébe munkáért.
2013. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
könnyű mondani hogy költözz miből hova ?
2013. jan. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Albérletbe. A minimálbéréből és a segélyekből fél-1 év alatt összespórolhat annyit, hogy olyan helyre költözzön, ahol talál munkát 1-2 hónap alatt.


Onnan mondom, hogy én is voltam hasonló helyzetben -> Sok képesítéssel a hátam mögött csak 80 ezret kerestem összesen. Vállaltam másodállást, minden létező lehetőséget kihasználtam. 1 év alatt összegyűlt annyi pénz, hogy kivehessek Budapesten két hónapra egy albérletet. Már az első hónapban találtam munkát, a korábbi fizetésem duplájáért.


Nekem mindig, mikor jól megy, rengeteget teszek el a későbbi időkre, amikor nem fog jól menni.


Egyébként a kérdező kérdésére válaszolva, 1 gyerekkel, minimálbéren 74.190 forintot fog keresni.

2013. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!