Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lenne az utolsó csepp a...

Mi lenne az utolsó csepp a pohárban eset amiért ott hagynád a munka helyed?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 12:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
Persze részint én vagyok az oka hiszen dönthettem volna úgy, hogy a suli befejeztével kihúzok külföldre. De reménykedtem benne, hogy ennyi "munícióval" esetleg csak akad valami munka számomra. Hát nem így lett, pedig lassan az ország fele külföldön. Ha most sem lehet munkát találni akkor mikor??
2013. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én nagyon szívesen tanulnék 4. szakmaként ápolónak csak az 500.000 tandíj ne lenne... Ez még a régi ár!

Év elejétől ahogy hallom minimum duplájára emelkednek a képzési díjak.

2013. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

500 000 Ft tandíj? Mármint félévente?


Tanulmányi szerződéssel próbáld megoldani.

2013. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mérnöki és közgazdász diplomát nem tudom mióta osztogatnak büfészakon.


Én most fogok érettségizni. Egyetemre/ főiskolára nem fogok menni. Egyrészről nem tanultam annyira jól, hogy egy valamirevaló egyetemre felvegyenek (büfészakra nem megyek). Másrészről 5 év nekem sok, főleg úgy, hogy nincs is olyan szak egyetemen ami különösebben érdekelne.

2013. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az utolsó munkahelyemről akkor jöttem el, amikor bejelentették, hogy a fizum fele ugrik. Oldják meg akkor nélkülem...
2013. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én akkor hagynám ott ha felvennének máshova ahol több fizetést kapok és a mostaninál nem rosszabbak a körülmények, a munka. Most minimált kapok, valahogy kijövögetek belőle, szóval lehet sz@rt sikálni nem mennék el duplaennyiért. Irodában vagyok statisztikus diplomával, pályakezdőként.
2013. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
36%
Ezért vagyok 10 éve egyéni vállalkozó, mert nem bírnám elviselni a hozzá nem értő főnökömet, és a sok hülye kollégáimnak problémáit, amit elsírnának munka közben. Amikor még alkalmazottként dolgoztam egy szaros helyen, és nem akart bejelenteni a főnök azonnal ott hagytam. Volt még olyan is, hogy nem fizettek ki időben, akkor is leléptem
2013. jan. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A főnököm gyakran kiabál, midig ideges és ezt rajtam vezeti le. Múltkor már azt is mondta hogy megüt. Ha megtenné akkor ott is hagynám. Egyébként is keresek munkát mert nem vagyok bejelentve ráadásul nagyon kevés a fizetésem.
2013. jan. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!