Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak itt óvónők? Megéri...

Vannak itt óvónők? Megéri annak tanulni manapság? El lehet vele helyezkedni?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy keresni nem lehet vele túl sokat,sajnos... de viszont munkahely van egyáltalán? mert olyan álláshirdetéseket találok folyamatosan,hogy kérnek több éves munkatapasztalatot,de annak,aki pl. csak most végzi el,hogyan lehetne? Mert az ugye nem azonos a gyakorlati idővel?vagy hülyeséget kérdezek? bocsi ,akkor!

előre is köszönöm!


2013. jan. 17. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A húgom az ELTÉN csecsemőgondozónak tanul, állás nem sok van, inkább csak akkor, ha elmegy valaki nyugdíjba, a fizetés se sok, ha sikerül elhelyezkednie, nem is értem, hogy miért nem tanul inkább valami olyasmit, amivel rendesen tudna keresni, és el is tudná helyezkedni.
2013. jan. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia ,köszi a választ.

Nem tudom ,fura ,mert én meg nézegettem az álláshirdetéseket,csak úgy kíváncsiságból ,és elég sokat találtam...

(legalábbis ,óvónőit,)

2013. jan. 18. 14:40
 3/3 A kérdező kommentje:

ettől függetlenül persze nem zárom ki,amit mondasz ,hogy a húgod nem talál munkát.

nem tudom ... más meg sajnos nem nagyon érdekel.:/

2013. jan. 18. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!