Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kertépítész (diplomás) el tud...

Kertépítész (diplomás) el tud helyezkedni manapság?

Figyelt kérdés
Ha van valaki akinek ez a szakmája vagy ismer valakit, annak szívesen meghallgatnám a véleményét :)
2010. jan. 22. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem Ez a szakmán Parképítő és fenntartó technikus valamint van egy tájépítő technikusim is. Eddig akárhova mentem,amikor kerestek embert erre a munkára mindig felvettek. Bár nem tudom te pontosan milyen munkát képzelsz el, fizikait, vagy inkább csapat irányítást. Május óta van állandó munkahelyem 2 éve meg vállakozásom. Ha van még kérdésed ,akkor írj!
2010. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még annyit ,ha munkát kresel ebben, akkor csak szezonális lesz. Most nekem is jóval kevesebb jön be sajna :(
2010. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Még egyelőre nem munkát keresek, csak ezen az irányon akarok tovább tanulni, így gondoltam kicsit körbetájékozódom. Leginkább a kert tervezés érdekel, meg persze a megvalósítás, de a fizikai munkától se zárkóznék el, hisz az is a része.


Akkor elég jók a kilátások, ennek örülök :) Meg kérdezhetem, hogy anyagilag hogy látnak el, megfizetik a munkát rendesen? Köszönöm a választ!

2010. jan. 22. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:

22:45

Mindenhol változó, főnök függvénye. Jelenlegi főnökömnek van talán a legdrágább ingatlanja Vp-ben,(tíz számjegyű) !!! Mégis minimálbérre jelentett be és 4 órába. De voltam olyan helyen ,ahol munkatársaim 130-140 ezret is kaptak. De túlórával. Szóval erősen változó, megyeszinten is szerintem. A saját munkám fizetésével megvagyok elégedve, évről évre egyre jobb, de sokat kellett érte hajtanom és most is azt teszem. Ha elfogatsz egy tanácsot, előszőr ne a fizetésre hajts elsősorban, mert nagy gyakorlatot igénylő munka, és hidd nem a suliban fogod elsajátítani a legfontosabb dolgokat.

2010. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja azt még elfelejtettem, hogy amikor csináltam a szakmákat, akkor én párhuzamosan már ebben is dolgoztam,míg a többiek a tökeiket vakarták otthon. Tehát az mindenképp egy nagy előrelépés ,mivel ha bejezed valószínú fel is vesznek, vagy már lesz annyi tapasztalatod ,hogy magad is kezdj v.mit. Sok sikert!

Ha van kérdésed, szívesen segítek mindenben. Írj ,ha gondolod

2010. jan. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem minden kérdésemre kielégítő választ kaptam:)
2010. jan. 27. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!