Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR-es Közgazdászként el lehet...

HR-es Közgazdászként el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés

Tudom, manapság közgazdászokból Dunát lehet rekeszteni, de hát én is az leszek, humán erőforrás szakirányon, és sajnos németül beszélek sokkal jobban, mint angolul... Iskola mellett végig dolgoztam (telemarketing, eladó, felszolgáló,illetve egyéb diákmunkák).Ez számít valamit, vagy a munkáltatót hidegen hagyja? Van arra esély, hogy normális munkahelyet találok, ahol nem minimálbérért kell dolgoznom ?(Természetesen nem gondolom, hogy egyből százezreket keresek.) Havi nettó 120-140.000 az reális bér lenne egy pályakezdőnek, vagy ilyen "magas" összegről ne is álmodozzak?


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. okt. 31. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
HR-sből nem Dunát, hanem Amazonast lehet rekeszteni. Kell mindenképen valami plusz, amivel te jobb leszel, mint a szaktársaid: tanulj még meg angolul (a német jó ipari cégeknél), kezdj el olyan helyeken dolgozni nyáron olyan helyeken dolgozni (akár ingyen), ami a leendő munkáddal összecseng, vállalj önkéntes munkát, ami hasonlít a HR-re (tanácsadás segélyszervezeteknél, stb...).
2011. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!