Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok tanácsot adni álláske...

Tudnátok tanácsot adni álláskereséssel kapcsolatban? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

2,5 éves kisfiammal vagyok jelenleg gyesen, 24 éves anyuka vagyok.A terhesség előtt tanultam, elkezdtem egy műszaki egyetemet,de csak az első félévben jártam be.Munkát keresek és tanácsot kérnék,ha leírom a végzettségeimet, tudnátok-e segíteni,hogy előnyös önéletrajzom legyen.Diákmunkán dolgoztam előtte több éven keresztül.

2 okj-s végzettségem van. Marketing-és reklámügyintéző, a másik pedig általános gazdasági és statisztikai ügyintéző. Középiskolában kereskedelem-marketing szakon tanultam.Egyetemen műszaki menedzser szakos hallgató voltam,amit anyagi okok miatt nem tudtam folytatni.

Gyakorlatom nincs. Középfokú német nyelvtudásom van,nyelvvizsga nélkül.

Erősségem: gépírás,szövegszerkesztés. Word, Excel ismerete.

Kisfiam családi napközibe jár,tehát az elhelyezése biztosított,illetve anyukám otthon van,akire szintén bízhatnám.Mondhatom,hogy rugalmas vagyok.

Eddig az amerikai stílusú önéletrajzot próbáltam ki,de semmi reakció.Ezért gondoltam,hogy tanácsot kérek,hátha tudnátok segíteni.

Úgy terveztem,hogy több helyre beviszem az önéletrajzom, boltokba, egyéb hivatalokba,veszteni nem vesztek semmit,csak ez az önéletrajz-írás zavar kicsit.


Köszönöm szépen a segítséget!Szép napot mindenkinek!


2013. jan. 12. 16:15
 1/7 A kérdező kommentje:

A linkelt oldalon lévő mintával szeretném az önéletrajzot megcsinálni.Szerintetek jó lenne?


[link]

2013. jan. 12. 16:22
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A neved kihagyásával leírnád, hogy hogy néz ki a jelenlegi önéletrajzod? Esetleg a személyes adatok kitakarásával fel tudnál tenni egy fotót róla?


Úgy könnyebb lenne segíteni.

2013. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A belinkelt önéletrajz szerkezete jó, amúgy a Word varázslója is tud ilyet, én is azzal csináltam anno.


Kérdés, hogy milyen információk és milyen súlyozással kerülnek bele, mert azon is múlhat.

2013. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fent vannak az adatok.Azért kértem segítséget,hogy szerintetek ezekkel a végzettségekkel,mégis hogy tudnék megpályázni állást. Akár ruházati üzletben,boltokban eladónak, vagy ahol szükség van titkárnőre, amit szintén el tudok végezni mert ezt tanultam. Több volt osztálytársam is önkormányzatnál van,boltban,bíróságon csak érettségivel nyelvvizsga,meg egyéb elvárás nélkül.

Eddig ilyen önéletrajzot küldtem el, mint a linken.


[link]


Amúgy egy Debrecen melletti nagyvárosban lakunk,tehát itt még kisebb a lehetőség,mint Pesten.

2013. jan. 12. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elküldött eléggé szegényes ránézésre, mintha valaki Word-ben csak entert nyomogatott volna, mindenféle szövegszerkesztési készség nélkül.


Igen, láttam, hogy folyószövegben leírtad, de más önéletrajzban, ott lehet, hogy a megfogalmazás, az egyes dolgok feltüntetése nem megfelelően van.

Ezért lenne érdemes látni a tényleges önéletrajzodat. Valamint a motivációs leveled is érdekelne (szintén adatok kitakarásával).

2013. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még annyi kérdésem lenne,hogy a fényképet az első linkelt önéletrajz minta alapján hova lenne érdemes tenni?
2013. jan. 12. 16:43
 7/7 anonim ***** válasza:
A fejlécbe, az "önéletrajz" blokkot kicsit balra vagy jobbra elmozgatva. A fotó lehetőleg mosolygós igazolványkép legyen, ne "lefotóztak a barátaim" típusú, mert az azonnal megy a kukába.
2013. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!