Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez hogy működik? (álláskeresés...

Ez hogy működik? (álláskereséssel kapcsolatban)

Figyelt kérdés
Ha pl. van egy álláshirdetés valamilyen irodai munkára, akkor oda milyen szakos diplomával lehet jelentkezni? Mert a legtöbbhöz nincs odaírva, csak annyi, hogy elvárás a diploma. Akkor mindegy, hogy milyen szakos? Pl jogi diplomával is jelentkezhetek?
2011. febr. 9. 20:12
 1/1 anonim válasza:

A konkrét kérdésedre a válaszom,igen.De jogi diplomával nem ilyen hirdetésekre kellene jelentkezned.Sőt mi több,azt a munkát egy érettségivel rendelkező személy is eltudja végezni,ne ülj fel különböző hirdetéseknek.Gondolkozz mert te okos vagy,amennyiben te volnál a hirdetés feladója neked mindegy lenne?Be csapás az egész.Tulajdon képen nem is tudom, miből gondoljátok ezt. Ez csak egy jól hangzó hirdetés,megnyerő modorú Úriemberek véleménye szerint,a felajánlott munkakörnél nincs jobb. Ők a legjobbak,de nem egy diplomásnak!!!!!

Jogot végeztél,akkor az igazgatásban próbálj elhelyezkedni!Tudom lehet ez nehézségekben ütközik most.DE nem biztositási ügynökként,vagy kérdező biztosnak szeretnéd az életedet eltölteni.Megírom neked azt én már idős ember vagyok.De nem kell rám hallgatnod amennyiben nem akarsz.A döntés a tied!Ellenben szépen kérlek,jogi egyetemet végeztél,ne légy már ilyen buta.Mit tanítotok neked az egyeteme.Hát tudod nehéz választ adni.Végülis fiatal vagy ,Te döntesz,én elfogult vagyok,aki a jog ban végzett,az azt is vigye körömszakadtáig!

Én csak bíztani,akarlak.Írj sajnos ilyenkor is mennem kell de adok neked tanácsot,öreg vagyok de a Magyar Köztársaság Elnöke voltam,vagy vagyok számít valamit írjátok meg!

2011. febr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!